Останнє оновлення: 20:14 субота, 10 квітня
освіта
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / ТОП-100 найпопулярніших вишів серед вступників 2020 року
ТОП-100 найпопулярніших вишів серед вступників 2020 року

ТОП-100 найпопулярніших вишів серед вступників 2020 року

За даними Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що публікує рейтингові списки абітурієнтів, протягом вступної кампанії 2020 року до закладів вищої та фахової передвищої освіти подано більше 1 млн 568 тисяч заяв від вступників.

  В тому числі 970 тисяч заяв подано абітурієнтами на основі повної загальної середньої освіти (11 клас) на навчання для здобуття кваліфікаційних рівнів бакалавра та магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування за всіма формами навчання.

Прийом заяв від абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання завершено.
Як і минулого року, лідерами по кількості заяв від абітурієнтів, що вступають на основі повної загальної середньої освіти, є Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Львівський національний університет імені Івана Франка. Третю сходинку посідає Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.
Четверту та п’яту сходинку посідають Київський національний торговельно-економічний університет та Національний університет «Львівська політехніка».
ТОП-100 навчальних закладів за кількістю заяв від абітурієнтів можна переглянути ТУТ.

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Український гурт МАХА підкорює стрімінговий сервіс Spotify

SVOBODA.FM