Останнє оновлення: 18:17 понеділок, 6 липня
рішення суду
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Конфіскованих у власників тварин більше не продаватимуть на аукціонах
Конфіскованих у власників тварин більше не продаватимуть на аукціонах

Конфіскованих у власників тварин більше не продаватимуть на аукціонах

Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що конфіскованих у власників за рішеннями судів домашніх та диких тварин більше не продаватимуть на аукціонах. Як повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України, Кабінет міністрів схвалив постанову Мін’юсту про внесення змін до Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби.

Зокрема, Порядок доповнюється положеннями, які урегульовують реалізацію тварин, що були конфісковані у господарів за рішеннями судів.

Так, відтепер коти, собаки та інші домашні тварини будуть безоплатно передаватися у притулки для тварин або в інші установи для утримання тварин.

Також не будуть виставлятися на продаж дикі тварини. Їх безоплатно передаватимуть у притулки для тварин, зоопарки або інші установи для утримання тварин.

«До сьогоднішнього дня правила, які регулюють конфіскацію майна за рішенням суду, не передбачали жодних особливостей для ситуацій, коли конфісковувати доводилося диких або ж домашніх тварин (наприклад, за неналежне поводження з такими тваринами). Застосовувалася загальна процедура – конфісковану тварину виставляли на продаж на аукціоні. Сенсу у такій «конфіскації» було вкрай мало. Часто тварину за копійки викуповував попередній власник (який з нею неналежно поводився до цього). А навіть якщо тварина діставалася комусь іншому, то критерієм відбору такого нового власника була лише готовність заплатити найбільшу суму. Про добробут тварини мова не йшла. Сьогодні ми проблему вирішили. Продажу диких та домашніх тварин через аукціони більше не буде», - зазначив Малюська.

Водночас він наголосив, що проблема була вкрай актуальною – продажу на аукціоні очікували 3 лева (Річчі, Вітольд, Багіра), 6 ведмедів (Балу, Маша, Мальвіна, Ганна, Потап, Тимоша), кілька пітонів та собака.

Крім цього, постанова передбачає, що нереалізовані у порядку, встановленому законом «Про виконавче провадження», сільськогосподарські тварини безоплатно передаються фізичним або юридичним особам відповідно до встановленого порядку.

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор