Останнє оновлення: 17:04 вівторок, 27 жовтня
війна, мир і мистецтво
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / «Перша хвилина миру». Мистецький онлайн-проєкт Чернігівського обласного філармонійного центру
«Перша хвилина миру». Мистецький онлайн-проєкт Чернігівського обласного філармонійного центру

«Перша хвилина миру». Мистецький онлайн-проєкт Чернігівського обласного філармонійного центру

Мистецький онлайн-проєкт «Перша хвилина миру» до Дня пам’яті та примирення та 75-ї річниці перемоги над нацизмом.

8 травня 1945 року, о 23:01, згідно з Актом про капітуляцію Німеччини, у воєнній Європі змовкла зброя. Друга світова війна на цих теренах закінчилася.

У 2014 році Україна, вперше відзначаючи цю дату разом з європейською спільнотою як День пам’яті і примирення, сказала: «Ніколи знову!». З 2015 року гаслом Дня пам’яті і примирення в Україні також стало «Пам’ятаємо. Перемагаємо».

Чернігівські митці – артисти Чернігівського обласного філармонійного центру – традиційно долучаються до вшанування борців з нацизмом і жертв війни у рамках меморіальної мистецької акції «Перша хвилина миру» – у пам'ять про 23 год 01 хв 8 травня 1945 року, коли годинники почали відраховувати час без війни.

Нинішній рік, незважаючи на карантин, не став для артистів виключенням. До 75-ліття закінчення Другої світової війни у Європі артистами презентували мистецький онлайн-проєкт, присвячений Всеукраїнській меморіальній акції «Перша хвилина миру».

Рівно о 23:01 годині 8 травня 2020 року в онлайн-режимі на офіційній сторінці Чернігівського обласного філармонійного центру http://nota.net.ua/ та одночасно в соціальних мережах YouTube, Instagram і Facebook відбулася онлайн-трансляція меморіальної акції «Перша хвилина миру». Артисти брали участь у заході дистанційно. Пам'ять про героїв, біль жертв живе в їх нащадках і звучить в кожній ноті, у кожному слові...

Прес-центр обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  GusGus в новому альбомі «Звуки Чорнобиля»

SVOBODA.FM