Останнє оновлення: 20:39 вівторок, 29 вересня
Пиво
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/society/267836.html
Чернігівські пивовари AB InBev Efes Україна виступили за відповідальне споживання алкоголю

Чернігівські пивовари AB InBev Efes Україна виступили за відповідальне споживання алкоголю

Компанія AB InBev Efes Україна підтримала глобальну ініціативу «Всесвітній день відповідального споживання пива». Зокрема, співробітники Чернігівської пивоварні відвідали торгові точки міста і провели роз'яснювальну роботу щодо запобігання продажу пива неповнолітнім.

Щорічно у Всесвітній день відповідального споживання пива всі три пивоварні AB InBev Efes Україна беруть участь в ініціативі, мета якої ― популяризувати культуру відповідального споживання алкоголю.
«Відповідальне споживання алкоголю в суспільстві є однією з головних цілей соціальної відповідальності нашої компанії. Саме тому співробітники Чернігівської пивоварні вже багато років відвідують торгові точки з продажу пива і нагадують продавцям про неприпустимість продажу алкоголю особам молодше 18 років», ― коментує Світлана Давидюк, директор Чернігівської пивоварні компанії AB InBev Efes Україна.
У рамках глобальної кампанії з просування культури відповідального споживання пива AB InBev Efes Україна спільно з партнерами запустила кілька проектів. Серед них ― «Чек-лист для батьків», розроблений спільно з провідними психологами України. Це список практичних порад для батьків про те, як навчитися обговорювати з дитиною, здавалося б, незручні питання і налагодити з нею діалог. Розмова про алкоголь не повинна набувати звинувачувального характеру ― швидше, це повинна бути щира розмова, побудована на взаємоповазі та любові.

 

Інформаційна довідка:
AB InBev Efes Україна — один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev і регіональної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.
AB InBev Efes Україна має три пивоварні в Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Beck's, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller; локальних ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», Сhill; квасу «Село і люди».закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО