Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / У Борзні та на Ічнянщині попрощалися з загиблими воїнами
У Борзні та на Ічнянщині попрощалися з загиблими воїнами

У Борзні та на Ічнянщині попрощалися з загиблими воїнами

На Чернігівщині 25 грудня попрощалися з двома солдатами — Миколою Самозвоном та Віктором Матушкіним. Вони загинули під час боїв на Донеччині.

Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Солдат Микола Самозвон народився 3 квітня 1999 року у селі Шаповалівка Борзнянської громади. Після закінчення дев'яти класів школи І-ІІІ ступенів у 2014 році навчався у Борзнянському державному сільськогосподарському технікумі за спеціальністю "організація і технології ведення фермерського господарства".

У 2018 році розпочав проходження строкової військової служби, а у 2019 продовжив служити за контрактом. Після початку повномасштабної війни був у складі одного з підрозділів військової частини А0281 (95-та окрема десантно-штурмова бригада) на посаді стрільця-помічника гранатометника.

Загинув 19 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Попрощалися з військовим у Борзні, поховали на кладовищі рідного села.

Солдат Віктор Матушкін народився 30 травня 1974 року у селі Добрянка Ічнянської громади. У 1991 році закінчив 11 класів місцевої загальноосвітньої школи. Працював на ДП  "Добрянське лісове господарство" пилорамником. З 2012 року працював пожежником Добрянської пожежної частини.

У травні 2023 року долучився до лав оборонців України. Служив у складі одного з підрозділів військової частини А1376 (58-ма окрема мотопіхотна бригада) на посаді стрільця-помічника гранатометника.

Загинув 19 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Попрощалися та поховали військового у рідному селі.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM