Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Зруйнований на початку вторгнення РФ стадіон у Чернігові відбудують за 700 млн грн
Зруйнований на початку вторгнення РФ стадіон у Чернігові відбудують за 700 млн грн

Зруйнований на початку вторгнення РФ стадіон у Чернігові відбудують за 700 млн грн

У Чернігові планують збудувати новий стадіон на місці зруйнованого.

В розпал війни високопосадовці Міністерства молоді та спорту вирішили виділити кругленьку суму бюджетних грошей на будівництво стадіону.

 Найцікавіше те, що сам стадіон знаходиться в Чернігові – місті, яке постійно страждає від обстрілів російських військ. І відповідно щойно збудований стадіон буде знаходитися в зоні ризику.

Майбутній стадіон мають збудувати на місці стадіону Гагаріна, який був зруйнований, ще на початку березня 2022 року.

Сергій Шемець на брифінгу повідомив, що планують збудувати мультифункціональний стадіон і Міністерство молоді та спорту України вже виділило перший транш в розмірі 20 млн. гривень, для розробки кошторисно-проектних робіт.

За його словами українські та іноземні експерти оцінили й порахували, що площа стадіону дуже велика. Тому, із всього стадіону планують залишити лише одну трибуну, а решту демонтувати. На території стадіону окрім трибун будуть підтрибунні приміщення, окремі зали, розминочні поля.

"На цей рік Міністерство повинно виділити 620 мільйонів на розробку всіх відповідних дій. Це і демонтажні роботи, кошторисно-проектна документація, вийти в експертизу на кінець року, щоб уже в бюджеті 2024 року уже передбачати на роки його відновлення" - прокоментував питання Сергій Шемець. За прогнозами будівництво і супутні роботи будуть тривати з 2024 по 2027 рр.

В той час, коли в країні зовсім інші потреби, будують стадіони, купують барабани, перекладають бруківку та витрачають великі суми з бюджету країни.

Коментарі (4)

Пилип Гордій | 2023-08-13 05:01

І нічого змінювати у стадіоні не треба! Переможемо й потім самі відбудуємо такий яким ми його пам'ятаємо.І ще буде наша "Десна" збирати повний стадіон.! буде хвиля з людей скандувати "Десна-Чемпіон".Будуть приходити люди й тренуватися! Будуть працювати гуртки та спортивні секції.Самі гуртом відбудуємо! Всім містом.Як торік приходили й розбирали всім містом завали.А питання всіляких реконструкцій вважаю попередньо потрібно виносити на обговорення мешканців міста.

Павло Кмитливий | 2023-08-13 04:50

20 мільонів вже "осваівають".Це стільки коштує тільки вдумайтеся розробка кошторисно-проектних робот. Чому суспільство все це ковтає? Чому президент не реагує?

Пилип Гордій | 2023-08-13 04:35

700 мільонів гривень це (як приклад) вдумайтеся 7 тисяч дронів FJI Mavik 3, які так необхідні нашим захисникам.

Пилип Гордій | 2023-08-13 04:15

"Кому війна а кому мати рідна" Або як зазвичай говорять поважні пани знявши костюми та краватки :"Когда к нам в руки само плывёт такое бабло,будет реальное западло не отжать кусок по-жирнее".Вже нічому не дивуюсь.Заробляйте й далі на крові простих людей.Тільки Бог вам суддя.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM