Останнє оновлення: 16:32 понеділок, 10 червня
Суспільство
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / "Вас нудить від української?": мер прикордонного міста закликав відмовитись від російської мови
Вас нудить від української?: мер прикордонного міста закликав відмовитись від російської мови

"Вас нудить від української?": мер прикордонного міста закликав відмовитись від російської мови

Юрій Зарко, мер містечка Білопілля на Сумщині, що в шести кілометрах від ворожого кордону, закликав містян відмовитись від російської в спілкування. Адже "інтереси росії закінчуються там, де немає російської мови".

"Я намагаюсь ніколи не засуджувати людей, якщо,  навіть чисто теоретично можу зрозуміти їх поведінку. Але , останнім часом, я не можу зрозуміти логіку та поведінку, перш за все багатьох  білопільських молодих мам, а ще у більшій мірі бабусь, які свідомо віддають своїх любимих чад на виховання смартфону, планшету чи комп'ютеру. І ось виховують таких діточок  не батьки, а Фіксіки та Маша з медведем чи ще хтось. І ось, у свої два чи три рочки дитинка не може сказати жодного слова українською мовою  - і це в українськомовному середовищі. Але ще гірше, коли мама чи бабуся до своєї дитинки свідомо намагається говорити російською.  І це  на восьмому році війни та другому році повномасштабного вторгнення - коли тисячі російськомовних українців свідомо відмовляються від мови агресора та переходять на українську!" - пише Юрій Зарко в Фейсбуці.

Він наголошує, що "А какая разніца" зараз уже не аргумент, адже час показав, що різниця все ж таки є.

"Вас нудить від української? Чи у вас комплекс меншовартості?  Щоб ви сказали людині, яка в 42-му чи 43- році розмовляла б зі своєю дитиною німецькою? Не подобається аналогія? А в чому різниця? Невже ви не розумієте, що цим самим ви робите лише гірше дитині? Невже ви хочете принести "русскій мір" у свою сім'ю, у своє місто та у свою державу. Невже ви ще не зрозуміли, що інтереси росії закінчуються там, де  немає російської мови, а є потужна українська платформа?  Невже вам до такої міри начхати на своїх дітей, що ви свідомо піддаєте їх зомбуванню за допомогою 25 кадру та інших новітніх технологій?" - резюмує Зарко.

 

Коментарі (1)

AtronBaton | 2023-03-22 21:13

Країн майже знищила корупція, в школах радянське визхованния, вчать як "привласним вчителя на коліна стають". Тема загальновідома, владу давно пора
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  У житті є завжди місце для… півоній

SVOBODA.FM