Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Хто з нардепів від Чернігівщини подав електронну декларацію, та хто не бачить в цьому сенсу
Хто з нардепів від Чернігівщини подав електронну декларацію, та хто не бачить в цьому сенсу

Хто з нардепів від Чернігівщини подав електронну декларацію, та хто не бачить в цьому сенсу

Станом на 16 березня 29 народних депутатів України з 405 подали декларації за 2021 рік, повідомляє сайт НАЗК. З них з Чернігівщини їх двоє: Олег Семінський (Слуга народу) та Борис Приходько (безпартійний, член депутатської групи "Довіра").

Нагадаємо, на час воєнного стану декларації публічних службовців недоступні на сайті НАЗК. А подання нових є добровільним. Разом з тим, з осені 2022 року у Верховній Раді очікує голосування законопроєкт про відновлення декларування. На сайті НАЗК є лічильник щорічних декларацій за 2021 рік, дані на якому оновлюються щопонеділка.

Чим мотивувалися народні обранці, які подали декларації, та чому вирішили цього не робити інші нардепи з Чернігівщини, читайте в матеріалі.

Олег Семінський (Слуга народу) – подав декларацію

"Я вважаю це не тільки своїм обов’язком, а кожного громадянина. Тим паче державний службовець рівня народного депутата повинен це робити", – говорить нардеп.

За його словами, суттєвих змін його майнові статки не зазнали – "нічого не продавав, нічого не купував".

Борис Приходько (безпартійний, член депутатської групи "Довіра") – подав декларацію

Як сказав нардеп у коментарі, він подав декларацію за 2021 рік і готується подавати декларацію за 2022 рік – каже, планує зробити це до 1 квітня.

"З точки зору активів – нічого не змінилося. Є такий же заробіток, який був – можете подивитися у моїй декларації за 2020 рік".

За словами Бориса Приходько, він продав свою автівку, бо треба були гроші – "багато витрат, у тому числі на підтримку Збройних сил". Який це автомобіль і скільки він за нього виручив – не сказав: "це буде в декларації, все буде оприлюднено".

Сергій Гривко (Слуга народу) – не подав декларації

У коментарі він про це сказав так:

"Не подавав просто. Не бачу (сенсу, – ред.) на це час витрачати. І все. Коли прийде час – тоді й подам".

Валерій Зуб (Слуга народу) – не подав декларації

Каже, планує її подати.

"Ми, до речі, зараз якраз працюємо в робочій групі у Верховній Раді. Для того, щоб повернути декларування. Зареєстрований відповідний законопроєкт. Коли ми все це повернемо – всі будемо декларувати, і я, і всі інші. І всі держслужбовці".

За його словами, у 2022 році продав власну автівку, й на ці гроші допомагає ЗСУ. Каже, це був Skoda Kodiaq, за яку виручив у межах мільйона гривень.

"Віддав за ЗСУ ось недавно – купили ми декілька машин за рахунок цього. Більше нічого за рік не змінилося: нічого собі не купив, нічого не покращилось. Все, що було в мене – мої всі власні збереження, все віддав на оборону, на ЗСУ, на тероборону. Всі свої кошти".

Максим Зуєв (Слуга народу) – не подав декларації

"Якщо чесно, планую, тому що це добровільно. Зараз це не обов’язково. Сказали, що поки не треба, чи система не працює. А коли дізнався, що хтось подає – так, планую, звісно".

Каже, за минулий рік нічого не придбав і не продавав зі своїх статків.

Також декларації не подавали Валерій Дубіль (ВО "Батьківщина"), Павло Халімон та Анатолій Гунько (Слуга народу). Вони поки не прокоментували.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM