Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Суспільство
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Енергетики Чернігівщини отримали 7 тонн обладнання для відновлення електропостачання в області
Енергетики Чернігівщини отримали 7 тонн обладнання для відновлення електропостачання в області

Енергетики Чернігівщини отримали 7 тонн обладнання для відновлення електропостачання в області

Учора Міністерство енергетики України передало АТ “Чернігівобленерго” 7 тонн енергетичного обладнання, яке допоможе відновити електропостачання для жителів прикордонної області.

 “Україна вже четвертий місяць поспіль зазнає ударів ворога по енергетичній інфраструктурі. Надзвичайно сильно страждають прикордонні з росією області, зокрема і Чернігівщина. А тому ми маємо зробити все від нас залежне, аби попри обстріли, енергетики максимально швидко могли проводити ремонтні роботи та відновлювати енергопостачання», — зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Переданий Чернігівщині гуманітарний вантаж – це допомога, що надійшла з Італії, Литви, Азербайджану та Швеції. Він включає, зокрема, генератори, силові трансформатори та матеріали, необхідні для проведення відновлювальних робіт.

"Вкотре дякуємо нашим міжнародним партнерам за надане обладнання, яке допоможе повернути у домівки українців світло і тепло”, — додав Герман Галущенко.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM