Останнє оновлення: 21:17 вівторок, 21 березня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / У Чернігові збирають старі ноутбуки для військовослужбовців
У Чернігові збирають старі ноутбуки для військовослужбовців

У Чернігові збирають старі ноутбуки для військовослужбовців

Старий і непотрібний ноутбук може служити Збройним Силам України. У Чернігові розпочали збір ноутбуків для військовослужбовців. Шукають як такі, що працюють, так і несправні, які відремонтують студенти й викладачі "Чернігівської політехніки". Куди нести техніку, яка допоможе військовим читайте далі.

Чернігівка Дарина Дуда працює директоркою з підбору персоналу в IT-компанії. Разом з командою вони передали два ноутбуки для Збройних Сил України.

"Вони працюють, просто ними не користуються, бо IT-світ він такий, що слідкує за чимось новішим скажімо так, вони просто лежали й серед всіх інших", — розповіла Дарина.

Ініціативу зібрати старі ноутбуки, відремонтувати їх і передати військовослужбовцям організував IT-кластер разом з національним університетом "Чернігівська політехніка".

"Пріоритетом нашого збору є ноутбуки, а можна як старі, так і не потрібні. Бажано звичайно, щоб вони працювали, але в принципі зі студентами політехніки будуть викладачі лагодити і передавати вже на потреби військовим", — сказала представниця "Chernihiv IT" Єлизавета Отчиченко.

Перші ноутбуки вже надійшли спеціалістам комп’ютерних систем університету. Серед них: ноутбуки, принтер і планшет, які чернігівці передали на підтримку Збройних Сил.

"Ми можемо зібрати декілька таких ноутбуків, а потім ми їх розберемо, замінимо певні деталі й можливо навіть закупимо певні деталі вже використані або ж нові, бо ми проговорювали це в рамках цієї ініціативи", — розповів завідувач кафедри інформаційних і комп’ютерних систем НУ "Чернігівська політехніка" Володимир Базилевич.

Як тільки ноутбуки відремонтують — їх одразу забирають військовослужбовці в роботу.

"Оргтехніка дуже потрібна, бо це діловодство: робота штабу, опрацювання звернень і наказів, робота служби зв’язку, фінансово-економічної служби, юристів і так далі", — розповів військовий.

Приносити техніку можна за адресою Преображенська,12 у приміщення кластера "Chernihiv IT".

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Організованій злочинній групі з торгівлі людьми СБУ оголосила підозри

SVOBODA.FM