Останнє оновлення: 23:23 понеділок, 20 березня
Суспільство
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / У школах Чернігівщини встановлять понад 500 водонагрівачів

У школах Чернігівщини встановлять понад 500 водонагрівачів

Міжнародна організація з міграції передала Чернігівщині понад 500 водонагрівачів. Технікою забезпечать навчальні заклади у громадах області. Такій потужній допомозі посприяв Чернігівський комітет захисту прав людини.

"Ми зможемо забезпечити всі заклади у селах та містах. Це велика можливість допомогти. А почалося все з одного закладу, де робили укриття. Сподіваємось, в подальшому зможемо більше допомогти", - коментує Наталія Куликова, керівниця чернігівського громадського комітету захисту прав людини.

Навчальні заклади Чернігівщини мали гостру потребу у забезпеченні гарячою водою. Встановлення бойлерів значно покращить умови перебування дітей у школах та інтернатах. Це також важлива підтримка громад під час війни і дефіциту бюджету.

"У співпраці з комітетом доставили 540 бойлерів по 50 і 100 літрів згідно з потребами закладів. А потреба така є. Діти повинні мати умови, щоб здоров'я та їх стан був у нормі. Це позитивно вплине на самопочуття дітей", - прокоментував Юрій Музика, начальник управління освіти Чернігівської ОВА.

Міжнародні партнери готові надалі підтримувати заклади освіти Чернігівщини. Наступним пакетом допомоги можуть стати засоби гігієни та інша побутова техніка.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Організованій злочинній групі з торгівлі людьми СБУ оголосила підозри

SVOBODA.FM