Останнє оновлення: 23:23 понеділок, 20 березня
Енергетика
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / На Чернігівщині значно зросло споживання електроенергії
На Чернігівщині значно зросло споживання електроенергії

На Чернігівщині значно зросло споживання електроенергії

Із початком робочого тижня в Україні стрімко зросло споживання електроенергії. Лише в Чернігівській області протягом останніх днів обсяг використання збільшився на 43 МВт.

Про це повідомляє «Чернігівобленерго».

Збіглися кілька факторів одразу – по-перше, після святкових вихідних збільшилося споживання електроенергії промисловістю та бізнесом, по-друге, суттєво знизилася температура повітря, що призвело до збільшення обсягів використаної електроенергії і побутовими споживачами.

Виробники електроенергії та оператори систем розподілу постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, однак така робота потребує колосальних сил, а головне – часу. Але! Допомогти у стабілізації енергосистеми можуть і споживачі. Для цього потрібно лише відповідальніше поставитись до споживання електроенергії», – йдеться в повідомленні.

Коментарі (2)

.... | 2023-01-12 00:01

З першого сiчня раптом якось зчезли з етеру останнi чотири програми якi ще можна було простiй бабцi дивитись не купляючи отой дороженний цифровий приймач.Якже питала cтурбована бабця а щож тепер менi дивитись невже бiлоруськи? Мабуть теж збiглося кiлька факторiв...

.... | 2023-01-11 23:50

цiна на домашнiй iнтернет стрибнула з 220 до 300 гривень на мicяць.Мабуть теж збiглося кiлька факторiв...а хто е власником синьоi бiлоi зiрочки а? Так так вiйною а бiзнес не повинен страждати.все вiрно...
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Організованій злочинній групі з торгівлі людьми СБУ оголосила підозри

SVOBODA.FM