Останнє оновлення: 15:17 середа, 27 січня
регіональна політика
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Позачергова сесія Чернігівської облради не відбулася через відсутність кворуму
Позачергова сесія Чернігівської облради не відбулася через відсутність кворуму

Позачергова сесія Чернігівської облради не відбулася через відсутність кворуму

Перед пленарним засіданням другої позачергової сесії Чернігівської обласної ради зареєструвався всього 31 депутат, голова обласної ради Олена Дмитренко оголосила перенесення пленарного засідання на 28 грудня.

Депутати "Європейської Солідарності" і "Нашого краю" проігнорували пленарне засідання позачергової сесії і не з'явилися.

Варто зазначити, що формування ситуативної і мінімально достатньої більшості у 33 депутати на першій сесії обласної ради з представників партій Рідний Дім, Слуга народу і Радикальної партії Ляшка стала можливою завдяки чіткій координації цього процесу лідером "Рідного Дому" - міським головою Чернігова Владиславом Атрошенком.

Сьогодні міський голова Владислав Атрошенко перебуває в Харкові, де проводжає в останню путь тамтешнього міського голову Геннадія Кернеса, який помер від коронавірусу і заслуги-досягнення якого він високо оцінював раніше.

"Атрошенко сьогодні не програв, а розслабився. До того ж не варто недооцінювати його вміння працювати з депутатами з інших політичних сил. До того ж, більшість поки що є мінімально необхідною, а всередині партії Слуга народу йдуть неоднозначні процеси", - пояснює сьогоднішню ситуацію в Чернігівській обласній раді політичний експерт Юрій Паперний.

Варто зазначити, що сьогодні ж з трибуни обласної ради народний депутат Олег Семінський назвав сформовану на першій сесії коаліцію Рідного дому, Слуг і радикалів "союзом бульдога з носорогом".

На це заступник голови обласної ради зауважив, що "народний депутат певно є фахівцем у зоології", але попросив не заважати "конструктивній роботі". Олег Семінський зауважив, що його визначення - його персональна думка.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  «Літературний Чернігів» закрив 2020 рік

Сава КРАВЧИК