Останнє оновлення: 15:20 п'ятниця, 16 квітня
офіційно
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Потік громадян через кордон збільшився на 5%
Потік громадян через кордон збільшився на 5%

Потік громадян через кордон збільшився на 5%

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Порушень державного кордону України не допущено, пункти пропуску, які продовжують свою роботу, працюють безперебійно, безпеку осіб, що перетинають державний кордон персоналом прикордонного загону забезпечено.

Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 1461 особу та 908 транспортних засоби, таким чином за добу зафіксовано збільшення кількості пропущених через державний кордон громадян на 5 % та збільшення кількості пропущених через державний кордон транспортних засобів на 4%.

До адміністративної відповідальності за порушення законодавства України з прикордонних питань притягнуто 2 особи.
Температурний скрінінг, що проводиться відносно громадян, які в’їжджають до України, проведено у 634 осіб. Випадків виявлення осіб з підвищеною температурою або явними ознаками вірусних захворювань не зафіксовано, повідомляє начальник пресслужби Чернігівськогоприкордонного загону підполковник Галина ШЕХОВЦОВА.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM