Останнє оновлення: 13:13 середа, 23 вересня
*імідж
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Разом до перемоги на Чернігівщині: «Слуга народу» представила свою команду
Разом до перемоги на Чернігівщині: «Слуга народу» представила свою команду

Разом до перемоги на Чернігівщині: «Слуга народу» представила свою команду

У неділю, 2 серпня, у Чернігові презентували команду «Слуги народу», яка буде відстоювати інтереси чернігівців на місцевому рівні. У пріоритеті політсили на майбутню каденцію роботи місцевих рад - інтереси громад, говорили представники команди «Слуги народу».

У партії пояснюють, що в команду кликали чесних, порядних та знаних у своїй сфері людей. Тих, хто знає, як працювати і змінювати життя на місцях якісно, професійно.

Павло Халімон, голова обласної організації партії «Слуга народу» вважає, що Україна нині на порозі великих звершень, оскільки лідер країни Володимир Зеленський декларує політику відвертості, прозорості, порядності. І дотримується її вже понад рік. Сам народний депутат поки що знаходиться на самоізоляції, але зміг поспілкуватися з аудиторією завдяки відеоконференції.

-Ми ухвалили величезну кількість надважливих законів - скасували депутатську недоторканість, проголосили курс на лібералізацію бізнесу, ми втримали фінансову ситуацію в країні, долар стабільний, беремо курс на врегулювання ситуації на Сході, а ще вберегли Україну. Тож, я радий вітати тих, хто підтримує цей напрямок і готовий розвивати регіон, - розповів Павло Халімон.

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко підкреслює - попри ті зміни, які є (політика «Великого будівництва», дерегуляція та децентралізація), регіон все одно потребує підтримки від громад на всіх рівнях. Місцевий - надважливий.

-Хто наші люди та з ким ми йдемо в команді? Це Юрій Тарасовець, він досвідчений фахівець, відомий в місті Чернігові, він є нашою кандидатурою на посаду міського голови Чернігова. Це і Максим Черненок, депутат Чернігівської міської ради, це і Лариса Осадчук з Борзни. Це - професійні, відомі люди, які знають і вміють працювати, досягати успіху. Це ті люди, яким довіряють. Довіряємо їм і ми. Рік тому Володимир Зеленський кинув виклик системі та переміг. Це був тільки початок. Зараз час змінювати політику на місцевому рівні. Ми маємо очистити її від ганебних дій, від схем, байдужості та брехні.

До учасників зібрання звернулись народні депутати від партії «Слуга народу».

-Президенту дуже потрібна наша підтримка. Працюючи у Верховній раді, усвідомив, що надзвичайно важко змінювати систему, поки на місцях дотепер сидять старі корупційні політики, які за 30 років витягли з України практично все. Саме ваша енергія і підтримка необхідна зараз, щоб корупційна влада остаточно залишилась у минулому. Перед виборами, як гриби після дощу з’являються регіональні феодальні проєкти. Їх першочергова мета - стати в опозицію розпочатим змінам. Сподіваюсь, що люди розберуться і поставлять на минулому крапку, - резюмував народний депутат України Максим Зуєв.

Народний депутат України Олег Семінський зауважив, що саме порядність і справедливість є об’єднуючою силою для людей.

-Лише за останній рік Верховна Рада схвалила більше законопроєктів, ніж попередній парламент прийняв за п’ять. Але найголовніше наше досягнення, що країна має чесного некорумпованого Президента. Нам треба об’єднатися заради цих ідей. «Слуга народу» не замається політикою, а займається практичними реальними речами, - підкреслив нардеп.

Юрій Тарасовець, лідер чернігівської міської команди, основний кандидат на посаду Чернігівського міського голови:

- Ми змінюємо країну якісно, системно. Після загальноукраїнських подій - настав час змін на місцевому рівні. Ми повинні це зробити! Місто потребує свіжого повітря, нових людей, перспектив.

Максим Черненок, чинний депутат Чернігівської міської ради, коментує свої цілі на наступну каденцію:

-Як людина з бізнесу - я за змагальний принцип, за конкуренцію, за перспективи. На жаль, сьогодні я відчуваю загрозу містечкового популізму, одноосібне управління міста Чернігова. Це все матиме негативні наслідки для розвитку обласного центру. Для того, щоб це подолати - я приєднуюсь до команди «Слуги народу».

Тетяна Ясочко,член Чернігівської міської молодіжної ради, підкреслює: «Слуга народу» задала загальнонаціональний тренд об‘єднання усіх рівнів самоврядування.

-Влада повинна підтримувати людей, а не конкурувати між собою. Тим більше, коли зараз так багато задач в освіті, медицині. От заради інтересів людей і якості їхнього життя ми єднаємось.

Галина Якубова, головний лікар Чернігівської дитячої поліклініки №2, може вважатися справжнім корифеєм локальної політики. Для неї, як для педіатра, у пріоритеті - дитяча медицина та підтримка лікарень.

-Те, наскільки рівень медицини нині інакший - говорить статистика народжуваності. Вона нині критично низька. Коли я чую, що у Польщі народжується 3000 українських малюків від тих матусь, які вже залишили Україну - мені стає зрозуміло, саме зараз час для критичних змін у нас. Бо чинна влада міста Чернігова не чує дитячі лікарні і не надає їм таку потрібну підтримку. Це дуже прикро! Тому я йду разом до перемоги з командою «Слуги народу». Ми повинні зробити все, аби поліпшити рівень надання послуг у дитячій медицині. Бо це наше майбутнє!

Приєднався до команди «Слуги народу» Корюківський міський голова Ратан Ахмедов.

- Користуючись нагодою, я хотів би подякувати тим людям, які сьогодні завершують реформу децентралізації, котрій уже більше п’яти років. Дякую команді президента, народним депутатам. Місцеве самоврядування чекає зміни до бюджетного законодавства, які зацементують об’єднані територіальні громади. І з ресурсами, і з повноваженнями брати на себе відповідальність, розвивати громаду, розвивати Україну. Ось чому я тут.

Лариса Осадчук, як представник Борзнянщини, депутат обласної ради, описує себе коротко - вона людина результату, а не порожніх розмов.

-Так, у нас є чимало питань, які потребують негайного вирішення у нашій Борзнянській громаді. Вважаю, що ми потребуємо реальних справ, розвитку місцевої інфраструктури, залучення нових інвестицій, створення нових робочих місць - того всього, про що нині постійно підкреслює Президент. Без міцних громад ми не побудуємо міцну Україну. Партія «Слуга народу» має всі шанси взяти більшість у місцевих радах.

Володимир Романчук, підприємець із Городні, основний кандидат на посаду Городнянського міського голови:

-Я народився і працюю - у Городні. Так вже сталося, що усі ті підприємства, які ми започаткували разом з моїм другом Володимиром Баглаєм у Городнянському районі - вони відкриті, прозорі. За ті 15 років, які ми працюємо, ми стараємося робити якнайкраще для людей. Але, вже багато років керує нашим містом одна людина. Вона сидить у кріслі довго, та я скажу, що не побачив, щоб Городня розвивалася, щоб робилося бодай щось для створення нових робочих місць. Я хочу виправити це! Знаю, що не дуже добре говорю, я більше звик працювати. Я відкритий і всі, хто мене чують - йдіть до нас! Ми разом зробимо все для того, щоб наша Городня процвітала. Разом ми точно переможемо.

Євген Волошин, голова правління ОСББ «Льотна, 25Б» у Чернігові:

-Мене часто запитують чому я йду у політику? Я йду туди заради людей, тих, яких ми повинні витягнути з того, куди їх загнала місцева рада на всіх місцях: Чернігів, Городня, Борзна та інші міста. Всі наші райони повинні об'єднатися в одну цілу команду Президента та перемогти на цих виборах. Я йду в політику заради того, щоб, вибачте, викурити з міських кабінетів корупцію, відкати, оцю "барижну" систему. От тому я йду в політику. Друзі, ми - об'єднана команда Президента України, ми повинні всі разом з вами оновити Чернігівщину.

Делегати конференції зауважують - свій вибір стосовно політичної сили робили свідомо: партія вже давно зарекомендувала себе як дравейр змін та потужний законотворець.

Дмитро Руденко, генеральний директор КНП "Чернігівська районна центральна лікарня" резюмує - завдяки процесу децентралізації чимало питань місцевого розвитку давно вирішується не у київських кабінетах, тож важливо, аби на місцях були ті люди, які добре знають свою справу, мають досвід. Медичний заклад, який він очолює багато років, вже давно користується попитом серед пацієнтів з багатьох областей України. Не секрет, що до Чернігівської райлікарні народжувати їдуть навіть киянки! Але потрібно рухатися далі, тим більше, коли мова йде про медицину, де прогрес та медичні інновації відіграють критичну роль. Свій вибір політсили він пояснює просто - йде з тими людьми, які вже працюють.

- Ми завжди ставимо якісь надвисокі вимоги національній владі, а на місцевому рівні, будемо казати відверто, недопрацьовуємо. Потрібно йти на вибори, отримувати відповідні місцеві повноваження, розказувати людям як все працює, які вимоги, які потреби у медицині, щоб лікарня працювала якнайкраще, бо мандат - це не самоціль, це інструмент впровадження тих ініціатив, які декларують Уряд, Президент, Верховна Рада. Скажу відверто: ми відчуваємо їхню підтримку, за час їх каденції ми, як лікарня, отримали більше 10 млн грн фінансування. Це кошти на боротьбу з COVID-19, на апаратуру, на ремонти і так далі. Тобто, робота йде та обіцянки виконуються! Ми все оцінюємо не по словах, а по справах!

Сергій Вакуленко не новачок у політиці - він є чинним депутатом Чернігівської міської ради. Говорить, що "Слуга народу" привабила його тим, що це молода політсила, креативна, з жагою до перетворень, де всі на рівних, де у фокусі саме європейський стандарт розвитку громади.

На новий політичний сезон Сергій Вакуленко ставить собі задачі розбудовувати рідне місто, робити його комфортним, європейським, таким, яке було б здатне конкурувати зі столицею за свого абітурієнта, працівника та інвестора.

 

- Я міркую з точки зору як виборець, хотілося б працювати у напрямку поліпшення інфраструктури. Щоб кожному виборцю мого округа було комфортно та зручно проживати у власному районі, дворі. Так, у центрі є красива картинка для туриста, для людей, які відвідують наше місто на 2-3 дні. На жаль, для самих жителів все далеко не так прекрасно. Вони потребують благоустрою у мікрорайонах, ремонтів у під'їздах житлових будинків, ремонтів доріг, проїздів біля дому, тобто, там, де вони витрачають свій основний час, щоб їм стало жити краще. Я говорю з точки зору депутата та члена комісії з ЖКГ, повірте, там настільки багато роботи, що її вистачить на 5 і на 10 років, аби це все реалізувати. Звісно, громадський транспорт теж потребує змін. Зауважу, що нам потрібно переходити на автобуси більшої пасажиромісткості - 15-метрові, з низькою підлогою, з новим поліпшеним графіком руху.

- Мої життєві цінності – це моя країна, моє місто, моя сім’я, мій рідний колектив, моє підприємство, – розповідає учасниця зустрічі Наталія Романовська з Чернігова. – Я вірю в цю команду, я вірю, що у нашої країни – велике майбутнє. Я сподіваюсь, що прикладу максимум зусиль, щоб допомогти цій команді у досягненні визначених цілей. І ми обов’язково переможемо!

* * *

-Я сьогодні тут, бо вважаю, що люди, які знаходяться на місцях, які роблять реальні справи, мають включатися в команду і разом рухатися, – каже Олександр Левицький з Корюківки. – Я побачив, що народний депутат України Максим Зуєв – абсолютно порядна людина. Я готовий іти з ним і з людьми, які сьогодні тут зібралися, в одній команді й змінювати те, що важливо для Чернігівщини.

Усього ж у презентації обласної команди партії «Слуги народу» взяли участь 150 делегатів та гостей із усіх районів та міст Чернігівської області. Ще більше партійців будуть представляти інтереси чернігівців на місцевому рівні та сформують більшість у місцевих радах.

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО