Останнє оновлення: 21:50 вівторок, 16 вересня
політика
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Прилуцька фабрика запрацює - в уряді знайшли компроміс
Прилуцька фабрика запрацює - в уряді знайшли компроміс

Прилуцька фабрика запрацює - в уряді знайшли компроміс

Прилуцька тютюнова фабрика, яка припинила виробництво сигарет ще 11 жовтня, знову запрацює.

Про це розповів журналісту Gazeta.ua Роман Богун, керівник українського прес-офісу British American Tobacco - компанії, якій належить Прилуцька фабрика.
23 жовтня відбулися переговори між тютюновими компаніями, прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком та міністрами уряду.
"Ми почули від голови Уряду глибоке розуміння ситуації на ринку і щире бажання вирішити проблему, яка може завдати шкоди найбільших платниках податків і економіці країни в цілому. За підтримки Кабінету Міністрів і відразу після скасування поправки в закон №1049 щодо регулювання цін ми зможемо оперативно відновити виробництво в Прилуках, повернути сотні працівників і підрядників до роботи, забезпечити податкові відрахування в бюджет", - розповів Роман Богун.
Тютюнова компанія British American Tobacco зупинила виробництво сигарет в Чернігівській області. Також компанія просила відкликати 25 млн акцизних марок і повернути 505 мільйонів гривень, сплачених за них. Якщо Прилуцька тютюнова фабрика закриється назавжди, роботу втратять близько 1200 чоловік. Причиною зупинки Прилуцької тютюнової фабрики стало прийняття урядом поправки до закону №1049, яка зобов'язала компаній-виробників продавати сигарети за ціною, що не перевищує 80% максимальної роздрібної ціни. 

Коментарі (1)

Скептик | 2019-10-31 11:55

А зря.....государство все равно все разведет, Т-Киоски и их Владелец знает как лоббировать свои интересы, НАБУ - для вас прям целый депутат на блюдечке, работай-ТЕ !
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Маловідомі факти про загибель Гонгадзе. ФОТО

SVOBODA.FM