Останнє оновлення: 18:58 неділя, 19 січня
новини компаній / Укрпошта
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Мешканці сіл Чернігівщини зможуть замовляти будматеріали через Інтернет
Мешканці сіл Чернігівщини зможуть замовляти будматеріали через Інтернет

Мешканці сіл Чернігівщини зможуть замовляти будматеріали через Інтернет

У серпні Укрпошта, спільно з одним з найбільших будівельних супермаркетів, розпочала реалізацію пілотного проєкту з каталожної торгівлі для сіл.

Мешканцям сільських населених пунктів, які мають обмежений доступ до інтернету або не мають його взагалі, стали доступні понад 100 товарів для ремонту, саду, городу, декору та текстиль, які можна буде замовити через каталог.

Клієнт має можливість замовити необхідний товар з інтернет-магазину за каталогом, який є в наявності у листоноші, через Укрпошту.

Листоноша ознайомить з асортиментом, проконсультує щодо ціни товару та вартості доставки, допоможе оформити замовлення, доставить отриманий товар додому. Після огляду товару,  якщо він сподобається, листоноша прийме післяплату.

Компанія доставляє замовлення упродовж 4-х днів.

«Наразі близько 60% населення країни користуються інтернетом і, за бажання, замовляють якісні товари через мережу. Проте значна частина громадян не мають доступу до інтернету, відповідно, позбавлені такої можливості.  

Укрпошта запровадила проєкт, який би вирішив цю проблему і задовольнив попит мешканців сільських населених пунктів на таку послугу. Маючи найбільшу мережу відділень у країні, Укрпошта забезпечить мешканцям сіл і доступ до товарів інтернет-магазинів, і їхню доставку за бюджетними цінами. Впевнений клієнти оцінять нові можливості», - зауважив генеральний директор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський.

Проєкт реалізовується у сільських ВПЗ Вінницької, Одеської, Черкаської та Чернігівської областей.

Партнером проєкту виступила компанія Леруа Марлен.

До відома:

Товар для каталогів обирався з урахуванням попиту та інтересів клієнтів.

Ціни на товари у каталогах не відрізняються від інтернет-магазинів та роздрібних магазинів постачальників (за винятком акційних пропозицій).

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Подарунок військових артистів чернігівським малюкам

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор