Останнє оновлення: 18:02 неділя, 7 березня
Державний кордон
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / На кордоні готується операція «Полесья-2019»
На кордоні готується операція «Полесья-2019»

На кордоні готується операція «Полесья-2019»

30 травня розпочався підготовчий етап спільної спеціальної прикордонної операції «Полесье - 2019».

Активна фаза операції проходитиме з 10 червня по 15 вересня 2019 року.

В рамках операції проводитимуться заходи із протидії загрозам у сфері боротьби з незаконним переміщенням через державний кордон нелегальних мігрантів, підакцизних товарів, контрабанди наркотичних засобів, зброї тощо.

Про це SVOBODA.FM повідомив помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник Олександр Дудко.

Проведення спільних спеціальних прикордонних операцій, які проходять із залученням силових відомств не тільки нашої держави, а і закордонних, вже кілька років є дієвим механізмом протидії протиправної діяльності на державному кордоні.

Операцію в межах українсько-білоруської ділянки державного кордону Державна прикордонна служба проводитиме у взаємодії з органами охорони державного кордону Республіки Білорусь, підрозділами СБУ, Національної поліції, Державної міграційної служби, Державної фіскальної служби, органами виконавчої влади з активним залученням громадських формувань та місцевого населення прикордонних районів.

В ході операції передбачається проведення раптових дій на найбільш активних ділянках кордону та в пунктах пропуску, застосування спільних міжвідомчих мобільних груп на шляхах руху правопорушників та в пунктах пропуску.

Планується проводити повітряний моніторинг прикордонних районів та лінії кордону із застосуванням прикордонної, в тому числі безпілотної авіації, а також спільні заходи з охорони кордону із колегами з Республіки Білорусь.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  За загиблих у лютому Захисників України помолилися у Чернігові

SVOBODA.FM