Останнє оновлення: 16:41 неділя, 23 листопада
Здоровий передобідній сон
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Воєнком спить? Краще не будіть!
Воєнком спить? Краще не будіть!

Воєнком спить? Краще не будіть!

Чоловік відпочиває. Здається, нічого особливого. Окрім того, що в кімнаті – якийсь пульт, а на годиннику – дванадцята дня.

Таке відео зняв невідомий автор нібито в райцентрі Бобровиця Чернігівської області.

В тому чоловікові на лаві дехто схильний впізнавати Олега Олешка.

Олег Олешко – це заступник військового комісара – начальник відділення комплектування в Бобровиці (в 2017 році).

Згідно з його декларацією держслужбовця за 2017 рік він отримав на вищеназваній посаді 178828 грн за рік (до оподаткування).

Втім, можливо, що то злі язики наговорюють на заступника комісара?

Можливо, місцеві чоловіки краще розпізнають обличчя особи на відео – він чи не він?

Коментарі (27)

Yuri | 2022-04-09 20:20

затримали його вын оказався предатлем родины москалям дорогу вказував

kyshnir igor | 2019-09-01 19:09

Ей чучало "тіпа" Влад
А я тебе знаю )
  

Головний редактор | 2019-05-07 21:40

Головний редактор
Катерина
Головний редактор
Катерина
Мене 6 років в університеті учили відрізняти новину від поливання брудом та - за 2 десятки років роботи у ЗМІ. У випускового редактора 15 років стажу роботи журналістом, в тому числі головним редактором газети. Вважате ми - неучі, а ви ті, кому відкрита Істина. Вам би трішки менше емоцій, знаків оклику, може б ви і навчилися відрізняти припущення від жовчі, а неспоростовні кадри відео від провокації.

Катерина | 2019-05-07 20:21

Головний редактор
Катерина
Головний редактор
Дійсно,в одному Ви праві-ЗАЙМАТИСЬ СВОЄЮ СПРАВОЮ,а не брудом!!А чи до Вас колись дійде,що журналісти мають писати і показувати перевірену інформацію,а не провокації???Хоча про що можна говорити,якщо у Вас кожна стаття-жовч жовчу!!!!

Головний редактор | 2019-05-07 18:52

Головний редактор
Катерина
Ви вказуєте ЗМІ, що і як треба робити, що і скільки писати. Пишіть. Друкуйте. Але кожен має займатися своєю справою.
Може до вас коли-небудь дійде, що журналісти мають писати і показувати, слідчі і прокуратура, в тому числі військова, оцінювати, чи є склад злочину. Суд - судить. А громадськість протестувати, якщо не згодна. І все - без насильства. Поки нема військового стану.

Катерина | 2019-05-07 18:22

Головний редактор
У своєму коментарі Ви навіть собі суперечите,бо пишете,що сон на посту-злочин,але "в матеріалі не стверджується,що ця людина знаходиться на посту",то питання до Вас та до випускового редактора,з якою метою була створена дана публікація????До чого тут злочин???Всі знають,що в країні війна і,на жаль,саме цим людям у формі,як нікому про це відомо,відомо,в яких умовах потрібно працювати,відомо,які задачі ставить керівництво і їх необхідно виконувати,покладати на це все свої сили та здоров'я!!!Чому редакцію не зацікавила дана інформація та особистість,яку Ви згадуєте у статті,щоб копнути глибше і написати про досягнення цієї людини???Чому Ви використали лише те,що Вам кинули як кістку,така Ваша робота і така Ваша правда??Тоді не розказуйте,за що стояв Майдан!!!Точно не за такі методи і не за те,щоб поливати людей брудом!!Мабуть,все таки за правду і справедливість!!!А де Ваша правда,пане Головний редакторе???Чи дізнались Ви про ситуацію з середини,або хоча б щось про ситуацію дізнались???Ваша публікація-це дуже гарний приклад того,як у нашій країні висвітлюють новини,хто більше заплатить,у кого більше зв'язків,якщо ти комусь "не тому" перейшов дорогу,то тебе будуть паплюжити!!!

Головний редактор | 2019-05-06 14:36

Іра
Хто, де і коли спить розберуться ті, хто відповідає за боєздатність країни і її підтриманання.Ми ж - за міцні і дисципліновані Збройні Сили України. Нам потрібні саме такі ЗСУ.

Іра | 2019-05-06 12:04

 Як можна викласти людину, яка спить? Знаючи Олега Олешко особисто в цій людині я його не впізнаю. На відео чоловік значно старший. Взагалі з грудня 2016 по листопад 2017 року О.Олешко перебував у відрядженні у районі проведення антитерористичної операції, нагороджений медаллю за Оборону Авдіївки. Щодо декларації? До чого тут вона? Військовослужбовцям, які залучені до проведення Антитерористичної операції виплачують грошові премії. На відео видно, що черговій частині знаходиться ще одна людина, яка знімає. Тому боєздатність країни не постраждала. Знімати в черговій частині не можна і тим паче викладати в інтернет. Яку ціль переслідуєте, викладаючи таке відео? Навіщо і кому це потрібно?

Головний редактор | 2019-05-05 15:42

На 4-й день після появи публікації ознайомився з нею. Все нормально і з точки зору етики, і принципів журналістики. Просто треба бути чесними перед собою. І з однаковими мірками підходити і до Президента, і до рядового. Хто не служив, пояснюю: у нас війна. Сон на посту - це злочин. Нам показали пульт чергування. Хтось кричить, що Порошенко злочинець, без суду і слідства. Я стверджую,як і закон, що сон на посту - це злочин. І не тільки під час війни. Але в матеріалі не стверджується, що ця людина знаходиться на посту. У мене нема претензій до випускового редактора. Якщо вони є у кума, свата, брата чи підлеглого або підлеглої чоловіка, який спить у кадрі - то ваші родинні зв"язки. Я - за міцні і дисципліновані Збройні Сили України! А зі сплячим розбереться той, до чиєї компетенції це відноситься. Усі рівні перед законом. Цього вимагав і Майдан, якщо хтось уже забув.

ХХХ | 2019-05-05 12:17

Очень интересное видео но вопрос редакции:Вы всех так говном поливание?
Очень жаль что за клевету у нас нет наказания

Оксана | 2019-05-05 10:30

Як не соромно поливати брудом офіцера, який захищав нас коли ми спали в своїх лігках, Я особисто знайома з Олегом Олешко. Це порядна людина, справедливий керівник, завжди приходить на допомогу, досить багато за короткий термін зробив для військкомату. У зв'язку з великою навантаженістю на роботі, не бачу нічого жахливого в тому, що людина на короткий час прилягала відпочити. А колишній конфліктний АТОшовець зі своїм ганебним наклепом підриває довіру до військових.
Шановний головний редакторе! А Вам повинно бути соромно що таку інформацію друкуєте ще й кольоровими фарбами, Ганьба ВАМ

Аленушка | 2019-05-04 23:03

якщо один "відбитий" наркоман в н-ському районі ніяк не заспокоїться, а все і всіх паскудить, то це не привід поважному виданню викладати матеріали з брехливими коментарями. З О.Олешком знайома особисто: порядна людина, справедливий керівник, толерантний, А головному редактору і виданню- ГАНЬБА

Катерина | 2019-05-04 22:38

Ганьба вам,Свобода ФМ,не знайшли більшої сенсації,то виклали якесь старе відео з не зрозумілим та примітивним описанням!!!!Ви ще написали б про вигляд з вікна,адже він теж потрапив в кадр оператора!!ГАНЬБА!!!Жаль,що хочете зробити собі рейтинг опорочивши людей,які нас захищають, виконують свою роботу,особливо в такий непростий для нашої країни час!!!Вашій ганьбі немає меж!!!Особисто в моїх очах дуже впало видання,ставлю під сумнів і інші ваші публікації!!!!

Александр | 2019-05-04 20:25

людина відпочиває, що ж тут поганого, ніхто ж не знає скільки часу офіцер до цього безперервно працював... або після добового чергування не пішов відпочити, а приліг на пару годин і потім знову працювати. Бачу одну його провину - якусь гниду близько до себе підпустив!

Геннадий П. ВОЛК | 2019-05-04 20:15

Служил в зоне АТО порядочный офицер

Знавець | 2019-05-04 20:10

Сергей А
Добре, що хоч не напИсали - "Воєнком спить після нібито отриманого хабаря....))))))

Олег | 2019-05-04 20:00

Скільки років намагаємося вибратися зі стічної ями минулого, а методи все ті ж самі совєтськіє - анонімки, підглядання в замкові щілини, наклепи. Якщо це зробила молода людина, їй має бути сороомно.

Ірина | 2019-05-04 19:49

Олега Олешко знаю особисто, на відео не впізнаю, але навіть якщо й так, військовим теж треба відпочивати, вони теж люди, а тому хто таке знімає ганьба.

Павел | 2019-05-04 19:46

Ложь. Олешка знаю как порядочного офицера. Вместе воевали на " промке" под Авдеевкой. В блиндаж не прятался, а вместе с нами на ВОПе стоял. А кто у горе- фотографу нужно просто набить рожу, чтобы знал как порочить честного офицера(((.

Віктор | 2019-05-04 19:39

Не один пост в фб читав але ніколи б не повірив що можу читати таку брехню від свобода.фм соромно за вас

Петро | 2019-05-04 19:33

Брехня!!!
Людина яка опублікувала відео в фб, вже декілька років паклюжить всіх і вся. Хоть сам нічого крім бити себе в груди не робить. Про таких писати потрібно. А Олешка знаю особисто, за час служби підняв комісаріат на високий рівень.

Сергей А | 2019-05-04 18:50

  Вот это нормально. Довольно известная телерадиокомпания публикует материал в котором одни предположения и неточности. "Відео зняв невідомий автор нібито в райцентрі Бобровиця". Закинули непонятное видео с сомнительной информацией и все. Сейчас наверное армию надо поддерживать а не наоборот. Это все ж таки НАША армия.

Виталя | 2019-05-04 18:34

Не спеши осуждать - ты увидел только то что тебе захотели показать...

Николай | 2019-05-04 18:19

Действительно, неизвестно, почему он лег отдохнуть. А тот, кто это снимал, простите, говно полное. Свои же снимали. Сегодня одного выложили, завтра другого подставят. Тут плакать надо и по мордам этого любителя-мастера жареного отыметь. А если это действительно видео двухлетней давности, то передача на сайт кадриков больше похожа на месть. Может выгнали с позором оператора за грехи и плохую службу. Думаю, что так и есть.

Знавець | 2019-05-04 15:57

Якщо вірити Владу, що тут дивного??? Можливо "герой" роліку годин так із 4-х відловлювал по району "косарів-уклоністів"??? Звісно, чергова частина не місце для відпочинку, але в кабінетах, думаю, немає диванів із подушками та ковдрами... А топчан - саме те... Це по-перше... Так це воєнком чи офіцер??? У заголовку - "воєнком", а у статті - "заступник"... Майстри заголовків 100-го рівня??? Це по-друге. І по-третє - до чого тут декларація??? Щоб гонорар був солідніший???
І останнє - викривати треба не тих, хто інколи спить на роботі (звісно, журналісти такого собі ніколи не дозволяють), а тих, хто поруч із тобою працює КДБшними методами - якась сволота зняла відео (звісно, із колег), а потім роками чекала, щоб його оприлюднити.... Ганьба...

Влад | 2019-05-04 14:40

Ситуацию знаю лично как говорится из первых уст...видео снято около 2 лет назад...На нем действительно на тот момент офицер Бобровицкого военокомата, а ныне уже как полгода Бобровицкий военком...На видео он там не пьяный, не румяный ...а просто прилег на часок отдохнуть...в военкомате бывают тоже бессонные ночи (особенно во время призыва)...Видео на своей странице в файсбук выложил всем известный в Бобровице скандалист и бывший атошник Игорь ...у него с Олешко затяжной межличностный конфликт на почве создания атошной организации в Бобровице...Художника обидеть может каждый...)...а вот за чем Свободе ФМ подрывать доверие людей к армии этими желтыми выбросами....Это вопрос к главному редактору...ПОЗОР ВАМ

Дохтур | 2019-05-02 18:20

Справжнього військового одразу видно по міцному сну в будь-яких умовах і в будь-який час!
закрити