Останнє оновлення: 20:06 вівторок, 16 липня
Посміхніться, вас знімають
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Буде ще кілька камер відеоспостереження в Мені
Буде ще кілька камер відеоспостереження в Мені

Буде ще кілька камер відеоспостереження в Мені

Найближчим часом у містечку Мена почнуть встановлювати нові камери відеоспостереження, які закуповує міськрада для поліції за програмою "Безпечне місто".

Це за словами секретаря Менської міської ради Юрія Стальниченка, – передає спільнота «Менщина».

Торік поліція просила міськраду виділити 147 тисяч грн на придбання та встановлення чотирьох камер, щоб поставити їх на виїздах з Мени у бік Максаків, Макошине, Лісок та Данилівки.

Юрій Стальниченко пояснив, що з міського бюджету виділять близько 60 тисяч гривень. Скільки камер закуплять і де саме їх встановлять, інформації поки що немає.

Заступник начальника поліції Олександр Задорожний пояснив необхідність закупки камер так:
«Кадрове забезпечення поліції не дає змоги услідкувати за всіма порушеннями у місті. Фінансування недостатнє, щоб придбати камери власним коштом. Тому ми неодноразово зверталися за допомогою до міської ради по програмі "Безпечне місто". Наразі на в’їздах з Чернігова, Корюківки та Сосниці вже є встановлені камери, що зчитують номерні знаки з автомобілів, але їх недостатньо».

Раніше поліція вже встановлювала камери відеоспостереження у Мені.

У 2012 році в центрі міста встановили три камери, куплені міською радою. Тоді на проект було виділено 30 тисяч гривень. Одна з них вийшла з ладу – нібито влучила блискавка.

У 2017 році з'явилася інформація про встановлення трьох камер контролю транспортного потоку, на які з міського бюджету виділили 200 тисяч гривень. Їх розмістили у місцях в’їзду до населеного пункту зі сторони Чернігова, Корюківки та Сосниці. Також планували найближчим часом встановити у місті ще п'ять камер - розмістити у людних місцях, зокрема дві у центрі міста, по одній на території менських шкіл та одну біля автостанції.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Декларація про державний суверенітет України: внесок чернігівців

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор