Останнє оновлення: 15:22 понеділок, 21 січня
Релігії
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Раду релігійних організацій планують утворити у Корюківці
Раду релігійних організацій планують утворити у Корюківці

Раду релігійних організацій планують утворити у Корюківці

У місті Корюківка Чернігівської області представники влади, релігійних конфесій та громадськості зустрілись за «круглим столом» з нагоди 1030-ї річниці Хрещення Київської Русі.

У Корюківці буде створена міська рада Церков і релігійних організацій, – заявив голова Корюківської об'єднаної територіальної громади Ратан Ахмедов під час круглого столу вчора, 7 червня.

Алла Кун, завідувач сектору культури та культурно-масової роботи відділу освіти, молоді та спорту Корюківської міської ради висловила думку, що в школах має прийти християнська етика, бо вже є в цьому величезна потреба.

Щодо стосунків держави і релігійних громад висловили свої думки голова РДА Олексій Мірошниченко та кандидат юридичних наук, доцент Євген Ятченко з Чернігова. Чому Україна опинилася в такій ситуації, спираючись на історичні джерела, дав відповідь керівник КММГО, помічник народного депутата Анатолія Євлахова Володимир Онищук. Наслідки антирелігійної кампанії в СРСР призвели до деформації цінностей. З проголошенням незалежності Україна розпочала рух до утвердження християнських гуманістичних цінностей.

Сергій Милейко, голова громадської організації "Корюківської спілки воїнів-учасників АТО" зупинився на темі капеланства в нашому місті. Усім відоме капеланство військове, але ще є цей напрямок діяльності релігійних організацій у лікарнях, госпісах, в'язницях. Потрібно долати міфи щодо присутності священика у лікарні.

Пан Сергій навів приклад Сполучених штатів Америки, де капеланська служба нараховує тисячі священиків різних конфесій. В Україні ця робота тільки розпочалася. Є сподівання, що матимемо з того позитивний результат.

Підвів підсумки першого круглого столу міський голова Ратан Ахмедов.

Він сказав, що є потреба у Корюківці, як і в інших містах України (зокрема Кривому Розі, Києві, Луцьку та інших містах України), створення міської ради релігійних організацій. І він готовий підписати розпорядження створення міської ради релігійних організацій. Тепер слово за лідерами церковних громад.

Після круглого столу в читальній залі Корюківської районної центральної бібліотеки відбувся показ художнього фільму режисера Павла Лунґіна "Острів".

За повід. Віктора ТАТАРИНА

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Біля заправки, що «притягує» ДТП, знову зіткнення

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор