Останнє оновлення: 14:45 субота, 15 грудня
*Позиція
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Влаштували маски-шоу, а по-факту – «пшик»
Влаштували маски-шоу, а по-факту – «пшик»

Влаштували маски-шоу, а по-факту – «пшик»

В масках і з автоматами. Так у Прилуках співробітники Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України та Генеральної прокуратури влаштували шоу.

Головна ціль – начальник районної поліції Руслан Крахмілець. Незважаючи на серйозність спецоперації, інформаційний галас та пафос, з яким її проводили, по факту вона завершилася «пшиком». Кому ж наступив на «хвіст» прилуцький правоохоронець?

В повідомленні, розміщеному на сайті Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України зазначено, що Руслан Крохмілець виступає головним підозрюваним у крадіжці нафтопродуктів. Хоча до нього з обшуком прийшли під кардинально іншим приводом. Начебто начальник поліції Прилуцького району не вніс в декларацію квартиру. Виявляється, що привід – висмоктаний із пальця, адже, як з’ясувалося, мова про квартиру, яку Руслан Крахмілець продав п’ять років тому.

У звіті зазначено, що у Крахмальця вилучили особистий мобільний телефон. Незважаючи на те, що операція відбувалася за заздалегідь підготовленим інформаційним планом, вона повністю провалилася. Не затримано жодної особи! Не задокументовано жодного злочину! На оприлюднених фото чітко видно людей, які лежать обличчям в підлогу. Виявляється, що їх потім спокійно відпустили, до того ж вибачилися.

Чому ж не заарештували, якщо вони крали нафтопродукти? На що ж тоді витрачені державні кошти? На «пшик»? Все це наштовхує на роздуми про «фейковість» спецоперації та замовлення з боку зацікавлених осіб, яким майданівський поліцейський прикрив грошові потоки. Втім, схеми та прізвища цих осіб заслуговують окремого розслідування.

А поки що ми фактично маємо провальне замовлення з боку банд угрупувань, що хочуть «підсісти на трубу» та мають колосальні зв’язки на рівні співробітники Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України та ГПУ.

Коментарі (1)

скептик | 2017-11-10 15:25

а,що хтось мав надію на інше. Вже демонстрували цирк з затриманням колишніх податківців, а де результат(
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Зачем Путину «аусвайс» от Штази?

За інф. «Радіо Свобода»

RedTram
Загрузка...
Північний вектор