Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
Гастролери
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Коли краще співати, аніж говорити: люди проти Козловського і в Чернігові, і в Ніжині
Коли краще співати, аніж говорити: люди проти Козловського і в Чернігові, і в Ніжині

Коли краще співати, аніж говорити: люди проти Козловського і в Чернігові, і в Ніжині

Естрадний виконавець Віталій Козловський – зовсім не бажаний гість для частини жителів Чернігова та Ніжина.

Інформація про начебто плани співака відвідати ці міста наразилася на критику в соцмережах.

Так, у Чернігові буцімто була афіша про його захід у розважально-питному закладі «Янтарна кішка». Однак згодом була спростована інформація про його виступ принаймні в цьому закладі.

Схожа ситуація склалася й у Ніжині.

«Ми з адміністратором Віталія Козловського, навіть з датою визначилися. Але, наразі, неприпустимо відвідування нашого міста даним артистом. Двері Ніжина відкриті для багатьох улюбленців публіки, та ми не прийматимемо в себе артистів з сеператиськими настроями» – пояснив директор Ніжинського будинку культури Олег Драук у коментарі місцевому виданню «nizhynnews».

Заслужений артист України Козловський раніше висловлював сумніви щодо того, яка сторона винувата у війні на Донбасі.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чернігів: ворота і ноу-хау у … середньовіччі

SVOBODA.FM