Останнє оновлення: 18:29 понеділок, 17 листопада
Звання
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Багатодітна мати з Луганщини отримала нагороду від Порошенка
Багатодітна мати з Луганщини отримала нагороду від Порошенка

Багатодітна мати з Луганщини отримала нагороду від Порошенка

27 січня в.о. голови Борзнянської РДА Віктор Бондаренко в приміщенні Ховмівської сільради урочисто вручив державну нагороду Свінцицькій Ладі Іванівні, матері п’яти дітей.

Указом Президента України від 8 грудня 2016 р. № 548/2016 їй було присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

Про це повідомляє відділ у справах молоді та спорту Борзнянської райдержадміністрації.

Лада Іванівна, 1971 року народження, свого часу переїхала з Луганської області в с.Ховми Борзнянського району та живе тут уже 22 роки. Займається домашнім господарством.

Народила та виховала до восьмирічного віку п’ятеро дітей. Всі діти виросли добропорядними, працелюбними, вихованими, відповідальними, готовими прийти на допомогу.

Віктор Бондаренко привітав багатодітну матір з високою нагородою та побажав їй та її родині здоров’я, достатку та сімейного благополуччя.

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Театр із глядачем... на сцені. Литовські хроніки. Ч.2

SVOBODA.FM