Останнє оновлення: 12:10 п'ятниця, 22 червня
Вибори!
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Виборців годували «чорнухою» з листівок «Перець». Фото
Виборців годували «чорнухою» з листівок «Перець». Фото

Виборців годували «чорнухою» з листівок «Перець». Фото

В місті Корюківка 14 грудня з’явилися кілька авто, пасажири яких жваво розповсюджували газети з чорним піаром під назвою «ПЕРЕЦЬ».

У так званому «спеціальному випуску» було надруковано «чорнуху» в адресу двох політичних сил Корюківщини – та одного з кандидатів на голову Корюківської об’єднаної громади – Людмилу Синюту.

Наводилося начебто інтерв’ю з Олегом Ляшком, у якому мова йде про так звані «здобутки» кандидатів, їх «бізнес», «невідповідну освіту» та «сімейні негаразди».

Вихідних даних на газетах недостатньо, щоб ідентифікувати, хто ж саме роздрукував їх. Вказано, що вони надруковані на «власному обладнанні», щоправда, невідомо на чийому саме. Тираж – 1000 примірників, а відповідальним за друк є невідомий пан Синій В.М.

Машини агітаторів місцевим активістам вдалося заблокувати на центральній площі міста. Вони викликали представників поліції, які доправили затриманих до Корюківського відділення Менського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Начальник відділення майор поліції Андрій Кукуюк повідомив, що затримані надали письмові пояснення і були відпущені.

На інтернет-сторінці кандидата на голову Корюківської об’єднаної громади Людмили Синюти з’явився пост: «Шановні «патріоти», ваша макулатура вирушила до райвідділку. Україна переможе!».

Друк таких «газет», точніше листівок, – є порушенням виборчого законодавства. Зокрема кількох статей Закону «Про місцеві вибори».

Головним опонентом Людмили Синюти на виборах голови Корюківської об’єднаної громади вважається 29-річний Ратан Ахмедов.

Нагадаємо: цієї неділі, 18 грудня, на Корюківщині відбудуться вибори голови та депутатів Корюківської міської ради об’єднаної територіальної громади.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Тривають тактичні навчання «Північна фортеця-2018»

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор