Останнє оновлення: 17:12 понеділок, 16 липня
Кадри
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Керувати КП «Чернігівоблагроліс» буде Дубіна
Керувати КП «Чернігівоблагроліс» буде Дубіна

Керувати КП «Чернігівоблагроліс» буде Дубіна

25 липня за дорученням голови обласної ради його заступник Арсен Дідур представив колективу комунального підприємства обласної ради «Чернігівоблагроліс» в.о. директора, який працюватиме до призначення керівника підприємства в установленому порядку.

Відповідно до розпорядження голови обласної ради ним став Анатолій Дубина.

Раніше, 20 липня під час засідання 5-ї сесії облради депутати висловили недовіру керівнику КП «Чернігівоблагроліс» Івану Донцю з подальшим розірванням контракту з ним і звільненням.

Разом з тим депутати підтримали рішення «Про делегування голові Чернігівської обласної ради повноважень призначати виконуючих обов'язки керівників юридичних осіб, що є об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області у міжсесійний період».

Арсен Дідур, звертаючись до колективу, зазначив, що призначення нового т.в.о. – це питання упорядкування всіх комунальних підприємств обласної ради та необхідна вимога часу, оскільки вони повинні ефективно працювати на благо громади та наповнювати обласний бюджет.

Арсен Дідур «подякував Івану Донцю за роботу та висловив сподівання, що він і надалі продовжить свою професійну діяльність у лісовій галузі Чернігівщини», – повідомляє офіційний сайт Чернігівської обласної ради.

Коментарі (1)

Operator. | 2016-07-26 15:18

Бідолаха! Аж почорнів від об'ємів випитого...
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Музично-лірична "Вечеря на Свободі" з людиною-редакцією Петром Антоненком

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор