Сахневича просять звільнити. За Ялівщину і дії для «третіх осіб»
Робоча група з моніторингу діяльності та підготовки пропозицій щодо подальшого функціонування комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради
звертається до голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча із заявою про коорупційні дії з боку Леоніда Сахневича і просить його звільнити.
Ось це звернення:
Голові Чернігівської ОДА
Кулічу В.П.
Шановний Валерію Петровичу!
Робоча група з моніторингу діяльності та підготовки пропозицій щодо подальшого функціонування комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради, яка була створена за ініціативи громадськості Вашим розпорядженням від 22.07.2015p. №349, звертається до Вас з вимогою щодо відсторонення від виконання повноважень за посадою першого заступника голови Чернігівської ОДА Сахневича Леоніда Володимировича та проведення службового розслідування у відповідності до вимог Закону України «Про державну службу», «Про запобігання корупції» та чинного законодавства України.
Як на нашу думку, беручи участь в роботі нашої робочої групи як повноважний представник Чернігівської ОДА, Сахневич Л.В. здійснив декілька спроб блокування нашої роботи, про шо ми неодноразово інформували громадськість та Вас, як голову Чернігівської ОДА.
Окрім того, в його діях ми вбачаємо умисне створення ситуацій та вчинення дій в інтересах третіх осіб, що завдає нам, членам робочої групи, як представникам громадянського суспільства, великої моральної шкоди, принижує громадянський сектор та підриває довіру до керівництва країни в цілому.
Як вже неодноразово наголошувалося, РЛП «Ялівщина» – це громадський проект. Свідомо відмовившись від партнерської співпраці з групою та з представниками від громадськості, які довгі роки виборювали право на створення Регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», Сахневич Л.В. вибрав шлях домовленостей з третіми особами і [тиску] на підлеглих.
Такі методи роботи призвели не до запобігання (згідно із ЗУ «Про державну службу»), а до розкручування конфлікту. […] спонукати у будь-який спосіб підлеглих до прийняття рішень, вчинення дій або бездіяльності всупереч закону на користь своїх приватних інтересів або приватних інтересів третіх осіб.
Проект з організації і встановлення меж РЛП «Ялівщина» не був наданий робочій групі на ознайомлення та не пройшов попереднього громадського обговорення, як того вимагала робоча група у відповідності до протокольних рішень та очікувань всього громадянського суспільства Чернігівщини.
Ми неодноразово звертались до керівництва Чернігівської ОДА, як до законодавча визначеного органу управління КЗ РЛП «Ялівіщина» з проханням надати процесу ознайомлення та обговорення цього проекту формат відкритості та прозорості.
Категорична позиція Сахневича Л.В. щодо недопущення цього формату, як на нашу думку, є безсумнівним доказом того, що, на жаль, корупційні схеми та домовленості взяли верх над посадовими обов'язками і принципами служіння народу України.
Єдине, чим має задовольнятись громадськість, на думку Сахневича Л.В., – це примітивною картинкою без підпису та печатки виконавця, яка розміщена на сайті Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА.
У ВІДПОВІДНОСТІ ДО ВИМОГ ЧИННОГО Антикорупційного законодавства України керівники державних органів несуть персональну відповідальність за забезпечення реалізації державної програми з виконання Антикорупційної стратегії.
На вимогу чинного законодавства України, просимо Вас вчинити дії та заходи, спрямовані на захист від протиправних посягань, загрози життю і здоров'ю членам робочої групи та членам їх сімей, мені особисто та членам моєї родини.
Маємо надію, що Ви, шановний Валерію Петровичу, як представник Конституційної Президентської ланки влади, в цей дуже тяжкий для всієї країни та народу України час з усією відповідальністю перед законом та народом України приймете рішення виключно в інтересах України задля її процвітання та європейського майбутнього.
Голова робочої групи Т.І.Петрова
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 8410 |





















Коментарі (23)
сергей | 2016-05-27 23:29
Гость | 2016-05-26 14:18
Член робочої групи | 2016-05-26 14:08
Сашко | 2016-05-26 13:21
вася | 2016-05-26 11:00
Нове покоління | 2016-05-26 00:10
Голос 1 | 2016-05-25 23:51
Вася | 2016-05-25 23:13
Голос | 2016-05-25 22:41
Валентина | 2016-05-25 22:36
Доктор | 2016-05-25 22:28
Зелене намисто Чернігівщини | 2016-05-25 22:21
Народ | 2016-05-25 22:15
Гость | 2016-05-25 21:59
Доктор | 2016-05-25 21:49
Пирамида | 2016-05-25 21:45
Потрібно терміново зібрати робочу групу та зупинити свавілля даної особи.
Деструктивні її дії гальмують процес розбудови РЛП та дискредитують робочу групу, громадськість, та містять певну зацікавленістьїї третіх осіб та їх інтересів у деребині Ялівщини та мають елементи антиукраїнських настроїв.
Небайдужий | 2016-05-25 21:27
М.Боюра | 2016-05-25 20:28
Serg_Hornet | 2016-05-25 19:53
Андрей | 2016-05-25 19:31
Андрей | 2016-05-25 19:18
Гнат Петрович | 2016-05-25 18:55
Operator. | 2016-05-25 18:05