Останнє оновлення: 10:55 четвер, 11 грудня
Імідж*
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/region/244690.html
 Енергетики пишуть – депутат облради Хавило крав електроенергію? – докази

Енергетики пишуть – депутат облради Хавило крав електроенергію? – докази

Чернігівські енергетики звинувачують депутата Чернігівської обласної ради, члена бюджетного комітету Анатолія Хавила в крадіжці електроенергії.

Це випливає з акту, який вони склали ще 3 грудня 2015 року у присутності самого Анатолія Петровича.

Хавило давно мав погасити борг і збитки нанесені енергетикам.

А вони складають аж 14 тисяч гривень. Але депутат облради не поспішає платити. Може надіється на інфляцію, адже як-ніяк розбирається в фінансах. Бюджетник.

А може Хавило хоче оскаржити в суді акти і нарахування «скотиняк» чи то енергетиків?

Коментарі (23)

толик | 2016-03-27 14:05

Крав і буду красти! Слава Украіні! Жопа на поготові!!!

полиция | 2016-03-27 14:02

Петрович расскажи как ты стырил 10 мешков сахара с фабрики Печенья в Борзне? Или ето тоже ложь? Так можно спросить у работников не
,,ведомственной охраны,которые тебя и прихватили с сахарком?

адвокат | 2016-03-26 19:43

пан Хавило а ви всім докажіть що ви спеціаліст своєї справи і разом зі своєю (бувшою) будівельною організацією побудуйте для міста щось потрібне. вбєте двох зайціві робочі місця для людей і докажете що ви дісно вмієте працювати керівником-будівельником

друг | 2016-03-26 15:43

ребята строители вы что не знаете что надо делать с такой мразью и вором? а вы когда - нибудь пробовали с ним по- мужски поговорить?

борзнянці | 2016-03-26 15:04

 шановний пан Хавило не соромно читати що на горі іншоЇ людини будуете кар"єру своїй бездарній доньці

гость | 2016-03-26 13:22

глупые борзнянцы зачем выбрали такого козла в депутаты? а теперь стыдитесь! он не только теперь вас позорит а всю область. гнать нужно в шею и вам его и пану Ляшку

яяяяяяяяя | 2016-03-26 13:11

скількох простих трудяг строїтелів нае....в Хавило . Покайся уже і живи тихенько і не сунь своє рило до людей

мешканцю | 2016-03-26 10:17

100% підтримую, взагалі це тест для всього керівництва області, невже всі на сесії обл. ради промовчать, як може керувати бюджетом області людина, яка навіть таку дрібницю і то вкрала, а що вона буде робити коли вирішатимуться питання з значно більшими сумами

юнак | 2016-03-26 00:07

хавило ще той парубок, який тебе обере тебе як липку на строїтельстве

мешканець | 2016-03-26 00:00

   звільнення з посади голови бюджетного комітету облради, а потім Ляшко повинен виключити з лав партії і донести інформацію до людей, а також донести інформацію про свою дочку яким чином потрапила до міськоїради і про її діяльність разом із батьком

валентині | 2016-03-23 20:29

Назвіть хоча б одну сільську раду, яка перераховувала кошти для учасників АТО.

валентина | 2016-03-23 19:44

оцей ворюга=хапуга краде не тільки світло у борзні ранне работающий головою РДА Борзнянського району віддав невостребувані паі по сто доларів за гектар і кожну сільську раду заставляв перераховувати кошти тобто для учасників АТО и обналічував ці кошти через фопи і ложив собі в кишеню ця скотиняка. Скотиняка бережи ЖО=ПУ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | 2016-03-23 07:06

О, повилазили борзнянські "тітушки".

Борзна | 2016-03-22 19:50

 Рветься до влади аж жижки трусяться. Не гребує ніякими методами разом із Койдою- примусили піти із посади секретаря міськоі ради, щоб посадити в крісло свою доньку

блин | 2016-03-22 19:49

Так це ж школа Ляшка то в них такі методи поповненя партійної каси бо юльчині вони всі просрали

своїм | 2016-03-22 19:49

Да він на будівництві свого часу два бюджети району вкрав, а тут впіймали

чужі | 2016-03-22 19:41

 зібрав біля себе свору психів які мають назву народна рада та творить безчинства і не соромно

свої | 2016-03-22 17:37

Акт ще нічого не доводить

Борзна | 2016-03-22 12:26

Ганьба, а він знов рветься до влади

Патріот | 2016-03-22 12:16

Мер Щорса, Мосійчук, Хавило... партія крадикалів, куди дивиться Ляшко? Чи він їх спеціально таких талановитих одбирає?!

вор | 2016-03-22 12:08

Нашего полку прибыло

боець | 2016-03-22 12:06

Ж***а на поготові!!!

Скотинякам | 2016-03-22 11:50

Після такого, як мінімум мусить бути звільнення з посади голови бюджетного комітету, а якщо Ляшко політик європейського рівня то й виключення з лав партії


































































































































закрити