Останнє оновлення: 11:21 неділя, 29 січня
Суспільство
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Чи вгамує міліція свого ж «фантомаса»?
Чи вгамує міліція свого ж «фантомаса»?

Чи вгамує міліція свого ж «фантомаса»?

«Фантомас разбушевался», – повідомила схвильована жінка до редакції Svoboda.FM. Йшлося насамперед про побиття міліціонером у відставці її матері, вже 80-літньої бабусі. Та це лише «остання крапля». «Фантомас» бешкетував і раніше.

Маску він не носить, вік за 60, звуть Микола Іванович Білоус. Живе біля Десни на вул. Попудренка, 2А в селі Гориця на Менщині. Оселився з 10 років тому після виходу на пенсію.

І постріляв... котів!

Побиттю є свідки – односельці, що вибігли на зойки бабусі. А причиною агресії до літньої жінки стали… її прокляття, які вона начебто наслала на Миколу Івановича.

«Ти мене прокляла, ти мені кістки у двір кидала», – так, зі слів співрозмовниці, пояснював тоді свою позицію пан Білоус. Начебто саме через це у нього сталися якісь негаразди, зокрема зі здоров’ям.

Втім, таке-сяке здоров’я у Миколи Івановича поки що є, принаймні на те, щоб попсувати паркан односельцям, якими є сторона звинувачення – побита мати та її донька. Щоправда, вони в Гориці не постійно проживають. а як «дачники».

Додає картині похмурих тонів начебто наявність у пана Миколи невеличкого арсеналу.

«Пістолет особисто я бачила, є мисливська рушниця, люди подейкують, що й обріз має, – інформує жінка. – Завтра стріляти почне? Ми хочемо, щоб міліція приїхала, він був присутній і всі люди будуть про нього говорити, бо вже натерпілися».

Пістолет може бути будь-який – як справжній, так і пневматичний чи «пристрій відстрілу гуми». А ось рушницю в селах навряд чи іграшкову триматимуть .

«Ми до нього поїхали, він з нами ввічливо побалакав, сказав, що нічого не коїв, – так передає жінка слова тамтешнього дільничного після якогось попереднього інциденту. – Менські [міліція] з ним друзі – приїжджають, рибку ловлять…»

Тому щодо побиття вирішили звернутися вище - до облуправління міліції нинішньої, названої «національна поліція». Як пояснила жінка, зверталися 25 лютого до обласного ГУНПу: «Вийшов капітан і прийняв».

Також Микола Іванович звинувачений односельцями-дачниками у наступному: 
- перше, чим проявив себе у селі – постріляв з півдесятка… котів. Бідолахи начебто витоптували йому грядки; 
- торгує спиртом, покриваючи відповідну «аудиторію» трьох сіл (окрім Гориці – Локнисте і Гусавка, що розташовані неподалік і мають пряму наскрізну дорогу. – Авт.);
- видає порції стусанів тим, хто приходить до нього попрацювати: «склянку спирту наллє, поб’є, випихне».

«Дійсно, нещодавно пішла на нього заява. Та раніше він наче не бушував, а це щось вони не помирили, – коментує Локнистенський сільський голова Володимир Кручко. – Бачу я його, скажімо, раз на півроку, бо живе обабіч. Так що компромату на нього я не маю».

Щодо ставлення звинуваченого Миколи Івановича до алкогольного пійла, то голова сільради пояснив, мовляв, той не належить ані до групи тверезників, ні до кіл закінчених алкоголіків.

«Я поїду до нього, поговорю, дізнаюся…» – обіцяв сільський голова Володимир Кручко.

Поки вдалося «спіймати» телефоном самого сільського голову, довелося описати суть питання і співробітниці сільради.

«Він же з міліції, так йому можна», – чи то пожартувала вона, чи… досі все дуже погано з нашим менталітетом?

* * *

Чи винуватий Микола Білоус у приписаних йому правопорушеннях і навіть злочинах? Він би міг це заперечити, однак авторові цих рядків вийти на зв’язок зі звинуваченим за допомогою телефону не вдалося. Тож за нього поки що може говорити хіба що та репутація, яку заробила собі міліція в часи роботи в органах громадянина Білоуса.

Втім, він може скористатися своїм правом на відповідь і висловити свою думку та подати нашим читачам свою позицію. Контакти редакції – внизу сторінки.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Рятуємося від нападу або Кілька золотих правил безпеки

SVOBODA.FM