Останнє оновлення: 10:37 вівторок, 17 липня
судові баталії
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Лікарню станції Чернігів Південно-Західної залізниці - у власність міста
Лікарню станції Чернігів Південно-Західної залізниці - у власність міста

Лікарню станції Чернігів Південно-Західної залізниці - у власність міста

Сьогодні, 26 листопада, Вищим господарським судом України відмовлено в задоволенні касаційної скарги Чернігівської міської ради та залишено в силі рішення Київського апеляційного господарського суду від 14.09.2015 та господарського суду Чернігівської області від 18.05.2015.

 Рішення стосувалось задоволення позову прокуратури області та зобов’язання міської ради прийняти в комунальну власність територіальної громади міста Вузлову лікарню станції Чернігів Південно-Західної залізниці.

 Нагадаємо, що прокуратурою області подано позов у зв’язку з відмовою міської ради прийняти в комунальну власність лікарню. Водночас у 2015 році законодавством передбачено фінансування таких закладів за рахунок місцевих бюджетів та, відповідно, їх переведення з державної в комунальну власність.
 Судами підтримано позицію прокуратури та зобов’язано Чернігівську міську раду прийняти в комунальну власність територіальної громади міста Чернігова об’єкт соціальної інфраструктури (заклад охорони здоров’я) − державний заклад «Вузлова лікарня станції Чернігів Південно-Західної залізниці».
 
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Поліція таки скрутила активіста в Сновську під час декомунізації

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор