Останнє оновлення: 18:53 вівторок, 23 квітня
беззаконня в законі
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Ніжинський механічний завод: банкрутство створено штучно?
Ніжинський механічний завод: банкрутство створено штучно?

Ніжинський механічний завод: банкрутство створено штучно?

Вже декілька місяців поспіль колишні працівники Ніжинського механічного заводу не можуть отримати заборгованої підприємством більш як за півроку заробітної плати.

 -         Спочатку ми намагались вирішити питання з керівництвом заводу шляхом переговорів. Але вони вперто відмовлялися знаходити будь-які точки перетину та взаєморозуміння. Довелося звернутися до суду. На сьогодні є рішення Ніжинського міськрайонного суду про стягнення з публічного акціонерного товариства «Ніжинський механічний завод» компенсації за заборговану заробітну плату. Але рішення це не виконується, оскільки підприємство оголосило себе банкрутом, розпочата процедура санації, а отже, виконання судових рішень наразі призупинене, - розповів колишній працівник підприємства.

По факту підприємство є банкрутом і вимагати від нього сплатити колишні борги нібито немає сенсу, коли б не одне «але». Працівники розповідають, що на базі колишнього заводу створено інше підприємство – «Торговий дім «Ніжинський механічний завод», яке не є правонаступником попередника. Товариство зареєстроване в Києві, але в Ніжині виконуються ті ж самі види робіт, які здійснювались колишніми власниками.

-         Ця шахрайська оборудка давно всім відома – мехзавод оголосили банкрутом і створили нібито принципово нове підприємство, яке не має жодного відношення до збанкрутілого. Зрозуміло, що це зроблено з метою уникнення відповідальності за грошові забов’язання та мільйонні борги, які, навіть попри судове рішення, залишаються невиплаченими. От і виходить, що працівники півроку працювали за «спасибі», адже по факту вимагати немає в кого – підприємство – банкрут. Будемо знову звертатись до прокуратури, хоча, мабуть, це вже не допоможе, адже шахрайська схема продумана до найменших дрібниць і реалізована у відповідності із «буквою закону». Беззаконня в законі – виходить отака «цікава» тавтологія, - обурюються колишні працівники заводу.

Наразі підприємство заборгувало перед колишніми працівниками більш як півмільйона гривень.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Як птахи бачать «реформу» Красної площі

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор