Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
небезпечне полум’я
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Протягом минулої доби вогнеборці ліквідували 10 пожеж в екосистемах
Протягом минулої доби вогнеборці ліквідували 10 пожеж в екосистемах

Протягом минулої доби вогнеборці ліквідували 10 пожеж в екосистемах

Щодня до рятувальників Чернігівщини надходять повідомлення про численні пожежі, які виникають у екологічних системах. Така ситуація склалася внаслідок посушливої погоди, тривалої відсутності дощів, а головне - через безвідповідальне ставлення громадян до заходів пожежної безпеки під час перебування у лісових масивах, торфовищах та відкритих територіях.

Лише завдяки оперативному реагуванню підрозділів служби "101" ситуація залишається під постійним контролем.

Протягом минулої доби вогнеборці ліквідували 10 пожеж у екологічних системах на загальній площі близько 33 га. Так, в Чернігівському районі біля с. Хатилова Гута горіла суха трава на площі 2,5 га, а в  Козелецькому районі біля сіл Туманська Гута та Борсуків сталося загоряння сухостою на загальній площі 17 га. В ході ліквідації пожеж вогнеборці завадили розповсюдженню полум'ю на більшу територію. Ймовірною причиною виникнення пожеж послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.

У зв’язку з цим, Управління ДСНС у Чернігівській області звертається до населення з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та проявляти обережність у поводженні з вогнем, перебуваючи у лісових масивах, торфовищах та відкритих територіях.

  

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM