Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
кадри вірішують
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Олег Русін залишив "Батьківщину" і йтиме на вибори від БПП?
Олег Русін залишив Батьківщину і йтиме на вибори від БПП?

Олег Русін залишив "Батьківщину" і йтиме на вибори від БПП?

Начальник департаменту соціальних питань Чернігівської ОДА Олег Русін завив про свій вихід з партійних лав "Батьківщини".

Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

- Сьогодні відбулась чесна розмова з, тепер уже, колишніми однопартійцями по "ВО Батьківщина". Я полишаю ряди партії, але не перестаю працювати для людей і для міста, тим більше, не перестаю вважати всіх вчорашніх однопартійців друзями, - зазначив він.

Втім, за словами політичних коментаторів, Олег Русін вже визначився з політичною силою і балотуватиметься на місцевих виборах від президентського Блоку Петра Порошенка. Про це повідомляє редактор сайту ПІК Павло Пущенко.

У свою чергу сайт "Сіверщина" пише, що "спроба підкинути йому (Русіну - ред.), вже як начальнику, хабаря, за непідтвердженими даними, виводить на декого з його тепер уже колишніх партійних начальників... Відтак вихід з партії тільки зараз може дивувати витримкою О.Русіна".

Коментарі (9)

гость | 2015-09-07 10:00

Предателей никто не любит, интересно будет увидеть его результат на выборах

Алекс | 2015-09-06 22:12

Не треба так огульно.Людина зробила вибір.

боец | 2015-09-06 13:18

Кр*сы покидают тонущий корабль Дупеля!!!

Наталка | 2015-09-06 12:24

Є розумніші і більш здібні люди,ніж Русін,але саме "Батьківщина" дала йому шанс і зробила його тим,ким він є зараз. Невже йому не соромно,чи так хочеться посаду?

Наталка | 2015-09-06 12:05

Знаю Русіна дуже давно."Батьківщина " і Дубіль зробили його,з подавця кульків на ринку,де він ходив і пропонував всім купити у нього кульочок,до того рівня,на якому він розумніші і здібніші.Я нічого не маю проти нього,але вважаю,що людина котра так чинить, є зрадником без моральних принципів і зрадить, заради своєї посади, Дубіля,Атрошенка,Кулініча. Згадайте історію: у війну, навіть фашисти, не цінували поліцаїв,бо знали ,що вони запроданці і зрадили свій народ,своє оточення,то зрадять і їх.Зрадивший один раз ,зрадить другий. З цього приводу думаю,що "Батьківщина" нічого цінного не втратила,а інші нічого хорошого не придбали.

RIP Батьківщина | 2015-09-05 22:49

Нормальне рішення. Тільки справді запізніле.
З 2007 року Русін був вірноподданим *** прилуцького пройдисвіта.
Дубіль отжав у Русіна міську Батьківщину, і поставив Мінерального. Русін промовчав.
Дубіль підкинув хабаря, і чуть не пов'язали. Русін промовчав.
Дубіль замовив справу на сину Русіна за наркотики. Русін промовчав!!!
То поки Атрон з Кексом не прижали, що вигонять з роботи, так би і сидів дубілевським піджопником ще 5 років))

ГАК | 2015-09-05 18:30

   ТАК НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЬ ! ???
    РИГИ ВСІ ТАМ ОПИНИЛИСЬ,
    ВЖЕ ТІКАЮТЬ І ВІД ЮЛІ
    ПОКАЗАВШИ ЇЙ ПО ДУДІ...
     ЧАС ПРИЙШОВ, ТАКА ПОРА -
   ВСІ ПОБІГЛИ ДО ПЕТРА
   ЩЕ НЕДАВНО ГОЛОСИЛИ,
   ЯНУКОВИЧА ХВАЛИЛИ
     А ТЕПЕР У БПП
   ПОЗЛІТАЛИСЬ
   З- ПІД ' МОХНАТОЇ!' РУКИ
   КОЛОРАДСЬКІЄ ЖУКИ...

Патріот | 2015-09-05 17:22

Неук та й годі. Що можна сказати в департаменті керують жінки, які також далекі від професіоналізму.

Русіну | 2015-09-05 16:44

Невже історія нокого - нічому не учить? ЄДа, СДПУо, Наша Україна, Партія Регіонів. Де ці колись провладні партії - гіганти в. які заганяли всіх чиновників? Три - чотири роки назад, щоб отримати роботу прибиральниці чи бібліотекаря в селі, потрібно було вступити в Партію Регіонів. Тепер те ж саме, тільки з БПП - полізуть туди всі зрадники - пристосуванці: Русін, Кулініч, Заліський та інша бидлота, що були в ПР. Ганьба такій партії, що підбирає зрадників. В районах, звичайно ж, як і при Янеку районні організації очолять голови РДА..
закрити