Останнє оновлення: 21:38 субота, 15 грудня
іронічним пером :) - політична фантастика :)
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Про мандати Тарасовців, «зомбоящик», Атрошенка і дружбу Порошенка та Кличка по-чернігівськи
Про  мандати Тарасовців, «зомбоящик», Атрошенка і дружбу Порошенка та Кличка по-чернігівськи

Про мандати Тарасовців, «зомбоящик», Атрошенка і дружбу Порошенка та Кличка по-чернігівськи

Кожна людина, слухаючи будь-яку інформацію «приміряє» її під себе. Почувши оголошення про те, що у столиці об’єдналися партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" (БПП) з партією київського мера Віталія Кличка "УДАР", а сам Кличко став на чолі об’єднаної сили, я залився істеричним сміхом.

А потім «приміряв» ситуацію до Чернігова.

Просто уявив собі, якби таке сталося в Чернігові. РЖУНИМАГУ.

Уявіть собі на рівні Чернігівщини об’єднання Владислава Атрошенка і Юрія Тарасовця.

Це б нагадувало

схрещування вужа і їжака.

Посмійтеся від душі - Юра Тарасовець стає Головою БПП на Чернігівщині.

Також уявіть собі: сімейство Тарасовців уже більше десятка років змагається з бізнес-командою Атрошенка. І не просто змагається. Інколи просто доходить до війни. Згадаймо кінець липня 2007 року – атака на Полікомбанк. Це в той час коли у них ішли суди-пересуди за «Дитячий світ» і поруч «Полісся» та будинок «Армійського командування» на П’яти кутах. Це тільки те, що знає весь Чернігів. А скільки ще не знає?

Колись, в часи після Помаранчевої революції на місцевих виборах у березні 2006 року Тарасовець-старший зайшов депутатом в Чернігівську обласну раду по списку Ющенківської «Нашої України». Скільки тоді йому це коштувало важко сказати. Я тоді ще під стіл пішки з голою дупкою ходив – так що не знаю.

Правдива цифра чи інформаційна качка?

Аж ось на місцевих виборах, які ще не стартували в Чернігові пішла луна про зустріч Юрія Тарасовця та Владислава Атрошенка. Останній, кажуть, вирішує хто і скільки повинен внести на місце в списку БПП.

Так ось сорока (не плутати з соколом) на хвості принесла, що, начебто, під час зустрічі цих елітних чернігівських бізнесменів, хлібокиєвський магнат намалював відомому ще з історії таємному «братству тарасівців» дві суми: до обласної ради – 1 мільйон гривень, а до міськради - 300 тисяч гривень. І це тільки за те, що комусь із цього «братства» дадуть право балотуватися від «Блоку Петра Порошенка» в міському чи обласному окрузі. А виборчу компанію треба вести за свій рахунок.

Уявна розмова Атрошенка з Тарасовцем

СЦЕНАРІЙ: Влад Атрошенко займається на тренажері, в одному зі своїх спортзалів. Поруч стоїть стіл з охоронцем-бухгалтером. На столі лежить калькулятор, бухкнига обліку і пістолет з глушником.

У спортзал заходить Юра Тарасовець у спортивній формі, як на бігборді «Дожени Юру Тарасовця і тобі за це нічого не буде!». Він несміливо переминається з ноги на ногу:

Тарасовець: - Драствуйте партнере, Владиславе Анатолійовичу!

Атрошенко: - Тамбовський вовк Соколов тобі «партнер»! Чого прийшов? На вибори захотів?

Тарасовець: - М-м-м-м. На, як вам сказати, мій татко захотів вам презент передати…

Атрошенко: - Бомбу з годинниковим механізмом? Охоронець! Негайно вибухотехніків сюди!

Тарасовець: - Та це просто календарики банку, батько запрошує вас на обслуговування до нас.

Атрошенко: - Охоронець! Не треба вибухотехніків! Чого це він так розщедрився?

Тарасовець: - Батько сказав, що БПП і УДАР - партнери. І нам треба виділити по квоті місця в обласній і міській раді.

Атрошенко: - Може вам ще й мільйон баксів на «тарєлочке з голубой кайомочкой»? Я уже мільйони в рекламу на бігбордах вкрав, точніше вклав.

Тарасовець: - Нам багато не треба, тільки один округ в область від БПП - батьку, один округ - мені, і один округ в місто моєму брату Олександру!

Атрошенко: - А губа не трісне – за три календарики на 2015 рік давати вам 3 округи.

Тарасовець: - Ні, не трісне! Ми ще нові календарики на 2016 рік не надрукували. У нас пропозиція -ми вам, Владиславе Анатолійовичу, ще виставимо кандидатом в мери Чернігова білявку Оксану Голубову, а потім вона «зіллє» вам, як майбутньому міському голові свої голоси, як Анна Романова - меру Соколову у 2010 році.

Атрошенко: - Так, Юра, не мороч мені голову. У мене таких Оксан і Романових вистачає. Он колишня свекруха Анни - Наталя Романова іде по міському округу! І ніякі «пташині» прізвища мене не потрібні. Голубову я і так заберу разом з усім комплексом «Градецький», бо я – цар!

Тарасовець: - А...?

Атрошенко: - Б. За округ в область з тебе і батька - по мільйону!

Тарасовець: - Баксів?

Атрошенко: - Я – добрий цар – по мільйону гривень. А якщо жаба давить, то ідіть у міську раду – там 300 тисяч гривень за округ. А виборча кампанія – за ваш рахунок. Якщо вдасться набрати більший процент по округу, ніж мої партнери-важковаговики, у вас є шанс зайти в ради.

Тарасовець: - А ви нас у свій «зомбоящик» пустите?

Атрошенко: - Який іще «зомбоящик»?

Тарасовець: - Ну, як який. Чернігівці уже сприймають телеканал «Дитинець», як зомбоящик. Там добре говорять тільки про Атрошенка, Білогуру і «Поліський фонд "Оберіг"», а всіх конкурентів «Рідного міста» і ваших особистих ворогів та економічних конкурентів - «мочать».

Атрошенко: - «Как говорил в «Брильянтовой руке» один мой друг, ныне покойник, он слишком много знал». Добре, можу допустити на «Дитинці» тільки серію безкоштовних, в якості благодійної допомоги…

Тарасовець випрямляється і посміхається, поблискуючи окулярами.

Атрошенко: - Ну тих, як їх. які під траурну музику. (Широко посміхається, як уміє тільки він).

Тарасовець втрачає свідомість.

А охоронець-бухгалтер на цих словах здмухує уявну пилюку на пістолеті з глушником.

Завіса.

Звичайно, якщо і відбулася зустріч Владислава Атрошенка з Юрієм Тарасовцем, то вона була надзвичайно складною для голова комісії Чернігівської міської з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин. Хто ж тепер буде регулювати будівництво і землю в Чернігові? Невже не Тарасовці? І чи підуть вони на альянс з Атрошенком?

Коментарі (3)

горожанин | 2015-09-09 12:59

А ведь всю эту свору грязно-денежную мы выбрали сами. Печально однако...

Павло | 2015-09-05 07:35

а можна без спектаклів? По чесному. \\\ можна, коли політики будуть чесними

Ха | 2015-09-04 21:46

В целом три группы влияния: Атроха, Тарасики, Дупель)
Атроха -купил БПП и Киевский патриархат.
Тарасы -купили Удар, ФЗ, Самопомощь и Католиков.
Дупель -купил БЮТ, ОБ и Московский патриархат.
Плакатные выскочки, типа Блауша- радикального натурала, Дериземли- стрелять не читать, и прочие, переходят из рук в руки за толику малую.
Спектакль будет еще тот, смесь соберется гремучая.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Зачем Путину «аусвайс» от Штази?

За інф. «Радіо Свобода»

RedTram
Загрузка...
Північний вектор