Дубіль закликає до єднання заради України - звернення в День пам'яті Героїв Крут
Дорогі земляки, шановна громадо Чернігівщини!
Майже століття минуло від тієї трагічної дати в історії української держави.
Подвиг юних патріотів, які поклали на вівтар найцінніше, що є на землі – своє життя – безцінний. Тепер він тотожний діям студентів, що відстоювали європейське майбутнє України на Майдані 2013-2014 років, героїв Небесної Сотні, патріотів, котрі нині виборюють мир і незалежність на Сході країни.
Навряд чи можна викреслити з пам’яті людської подвиг українських юнаків зимового дня 1918 року – як символ духовного злету нації, який протягом десятків років надихає нас бути справжніми дітьми своєї неньки - України.
І сьогодні, коли наша Батьківщина знову відстоює незалежність і суверенітет, нам треба об'єднати усі сили, які здатні любити і захищати її до останнього подиху.
Ми мусимо робити висновки з історії: чвари, розбрат і протистояння призводить до втрати найціннішого – життя та свободи.
Тож будьмо єдині у прагненні жити в єдиній, соборній, мирній країні. Без будь-якого повернення в минуле.
Слава Україні!
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 3569 |


































Додати коментар: