Останнє оновлення: 21:38 субота, 15 грудня
Імідж*
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Мирошниченко позивається до суду на Тарасовця та Інтернет- сайт
Мирошниченко позивається до суду на Тарасовця та Інтернет- сайт

Мирошниченко позивається до суду на Тарасовця та Інтернет- сайт

Депутат Чернігівської обласної ради Анатолій Мирошниченко 25 вересня 2014 року подав до Новозаводського районного суду в м. Чернігові позовну заяву про захист честі, гідності, ділової репутації, спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди в розмірі 50.000 грн.

Причина - стаття і відеоролік розміщені на сайті “Пік: події і коментарі”.

Відповідачами в справі є власник сайту “Пік: події і коментарі» Чернігівська міська молодіжна громадська організація “Освітній Центр “Ініціатива” та Тарасовець Юрій Миколайович, який очолює на Чернігівщині партію “УДАР”.

Суть конфлікту і позову - стаття і відеоролік, в яких позивач звинувачується в тиску на міського голову м. Ніжина. Сам Анатолій Мирошниченко вважає, що інформація розповсюджена стосовно його не відповідає дійсності та є провокацією, спрямованою на введення в оману мешканців Чернігівщини.

Депутат обласної ради Анатолій Мирошниченко просить суд визнати недостовірною та такою, що порушує його конституційні права інформацію, яка розповсюджена в мережі Інтернет на веб-сторінці сайті “Пік: події і коментарі”.

Також депутат вимагає протягом п’ятнадцяти днів з дня набрання рішенням суду законної сили спростувати поширену ними недостовірну інформацію, а також стягнути з відповідачів в солідарному порядку на його користь 50 000,00 грн. моральної шкоди.

Про дату судового засідання буду повідомлено пізніше.

Довідка.

Тарасовець Юрій Миколайович –з 12 липня 2014 року очолює обласний осередок партії “УДАР”. Син відомого банкіра на Чернігівщині, голови Правління ПОЛІКОМБАНКУ Тарасовця Миколи Павловича. ПОЛІКОМБАНК створений на базі Чернігівської філії російського АвтоВАЗбанку (м. Тольятті).

Сайт “Пік: події і коментарі” є проектом чернігівської громадської організації «Освітній центр «Ініціатива». Редактор сайту Павло Пущенко є координатором всеукраїнського проекту «ЧЕСНО” в Чернігівській області. До координаційної ради всеукраїнського руху ЧЕСНО входить Світлана Заліщук, яка балатується до Верховної ради України за спільним списком блоку партії “Солідарність” та партії “УДАР”.

Коментарі (5)

Гидрант | 2014-09-28 09:26

Тарасовець Юрій Михайлович ... Син ... Тарасовця Миколи Павловича
  У Вас там точно с отчеством и отцовством все в порядке ?

Вкладник | 2014-09-28 08:25

***
\\\ Документи і докази в пошту news@svoboda.fm ///

Вкладник | 2014-09-27 20:35

***
\\\ попередження///

720 | 2014-09-27 20:27

мірошніченко на тарасовця а тарасовець на мірошніченка - дивись хлопці і розкрутять друг друга а потім гарненько замочать в ресторані споживкооперації якщо ще такі залишились

072 | 2014-09-27 16:05

50 тисяч побійтеся Бога. за звичай нормальні люди виставляють 1 гривню, а ви мабуть крохобор? чи на ікру не вистачає?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Зачем Путину «аусвайс» от Штази?

За інф. «Радіо Свобода»

RedTram
Загрузка...
Північний вектор