Останнє оновлення: 18:09 понеділок, 10 серпня
Імідж*
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / В Україні 208 партій, «БАТЬКІВЩИНА» - ОДНА!
В Україні 208 партій, «БАТЬКІВЩИНА» - ОДНА!

В Україні 208 партій, «БАТЬКІВЩИНА» - ОДНА!

На 16 червня 2014 року в Україні зареєстровано 208 партій.

Яких тільки назв нема: «Козацька слава», «Пора», «За краще життя», от 22 травня нинішнього року зареєструвалася політична партія «Сіріус».

Але в цьому переліку є потужна, дієва політична сила - Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Партія має діючу партійну структуру, котра налічує більш ніж 600 тисяч партійців.

«Батьківщину» було  засновано на установчому з’їзді 9 липня 1999 року на базі Всеукраїнської громадської організації «Союз миролюбних сил «батьківщина». Трохи пізніше за ініціативи народного депутата України Юлії Тимошенко у Парламенті буде створено депутатську групу «Батьківщина».

2008 році партія «Батьківщина» стала асоційованим членом Європейської народної партії - найвпливовішої та найавторитетнішої політичної сили у Європейському парламенті. Крім «Батьківщини», з усіх українських партій асоційоване членство в ЄНП має лише Народний Рух України («Нашу Україну» європейці виключили у 2013 році, а УДАР має тільки статус спостерігача).

Незмінним лідером від заснування і до сьогодні цієї потужної політичної сили є Юлія Тимошенко.

Як партія розвивалася на території Чернігівської області добре пригадує голова Деснянської районної партійної організації у місті Чернігові Антоніна Шевчук, яке віддала своє серце Юлії Тимошенко і «Батьківщині» 15 років тому. 

«Це справжня народна партія.  Я одразу повірила Юлії Володимирівні як мудрій, сильній жінці, найпрагматичнішому лідеру, я повірила її прагнення». Віра Антоніни Іванівни передалася і її дітям – Володимиру та Світлані, які також є членами «Батьківщини»

На Чернігівщині «Батьківщина» активно працює над втілення соціальних програм, зокрема в галузі медицини, освіти, соціального захисту. Так, від 2007 року в області безперервно втілюється програма Юлії Тимошенко «Здоров’я нації». В рамках програми обласні медичні заклади забезпечено новітнім медичним обладнанням. Депутати від «Батьківщини», партійці беруть активну участь в програмі «Дитячий майданчик у кожен двір», яку започаткував у 2012 році народний депутат України Валерій Дубіль. Результати цієї програми – це майже 200 дитячих  майданчиків в місті Чернігові та стільки ж планується встановити  по всій області.

За всю свою політичну історію партія «Батьківщина», чи то при владі, чи в опозиції, ніколи не зраджувала виборців та не відступала від своїх засадничих принципів. Це чи не єдина політична сила в країні, яка ніколи не співпрацювала з антинародними режимами - спочатку Кучми, а потім Януковича, і завжди перебувала в жорсткій опозиції до них. Водночас, перебуваючи при владі, саме два уряди Юлії Тимошенко зробили для поліпшення життя простих людей більше, ніж усі уряди Незалежної України разом узяті.

 «Партію «Батьківщина» можна сміливо називати «партією Майдану», - каже керівник обласної організації ВО Батьківщина» Валерій Дубіль. - Адже саме наша політична сила, її лідери та активісти брали безпосередньо найбільшу активну участь в обох українських революціях - у 2004 році у Помаранчевій і у 2013-2014 в Революції Гідності. Депутати від «Батьківщини», ризикуючи свободою і життям, очолили організаційні структури другого Майдану, стали його комендантами з перших днів протистоянь, коли до перемоги було ще дуже далеко і вона була зовсім неочевидною. Проти них порушували кримінальні справи, погрожували і шантажували, арештовували майно, спалювали машини, але вони вистояли і в результаті народ переміг.

Правда і втому, що нині політична сила потребує оновлення. На цьому наголошує її лідер Юлія Тимошенко, яка нині активно працює над реформуванням політичної сили.

 «Ми добре усвідомлюємо, - каже  Валерій Дубіль, - що в сучасних українських постреволюційних реаліях досягнення нових політичних перемог неможливе без реформування, оновлення та модернізації партії. Тому «Батьківщина» обов'язково проведе роботу над помилками та піде на вибори із оновленою командою (в тому числі із представників Майдану), конструктивною і проєвропейською програмою дій і реформування України».

Коментарі (2)

??? | 2014-07-10 17:07

 " ...але вони вистояли і в результаті народ переміг ".
 Народ ще не переміг. Революція- ДОКОРІННІ зміни в житті суспільства.
 Революція ГІДНОСТІ. Докорінні зміни потребують часу, розважливих дій, консолідаціїї суспільства і КУЛЬТУ СОВІСТІ.
     Нашаукраїнська казка повинна мати щасливий кінець. В нашій казці народ-король,що мав владу ,але наївно довірився МАСТЕРАМ і ПОДМАСТЕРЬЯМ.
  Вони досить довго шили святкове вбрання королю, розповідаючи,яке воно гарне.
    КОРОЛЬ вийшов на люди в "святковому " вбранні.
 Діти ,яких ще не "навчили" "мастера" врятували КОРОЛЯ.
Прозрів КОРОЛЬ ,але шати шити будуть йому МАЙСТРИ , що знають свою справу і мають совість.
  МАСТЕРА і ПОДМАСТЕРЬЯ розвязали війну, щоб він по честі не зміг віддячити ВСІМ ПОРТАЧАМ. Але марні старання.
    В КОНЦЕ ПУТИ ПРИДЕТСЯ РАССЧИТАТЬСЯ , ГОСПОДА ПОДМАСТЕРЬЯ ХАЛТУРЩИКА.
    

Дубілю | 2014-07-10 14:23

П. Дубіль, виконайте те, що обіцяли на Майдані: дострокові парламентські вибори, А для цього потрібно вашій фракції вийти з коаліції. Зробіть це. В іншому випадку ви такаж брехлива партія, як і ПР, КПУ.....
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор