
Чернігівська обладміністрація зсередини догори дригом - у прихованій камері місцевого телеканалу
Як повідомляв "Високий Вал", Чернігівська облдержадмінстрація з 25-го січня нагадує фортецю в облозі: заварені решітками вікна першого поверху, перевернуті столи, характерне для часу масованих повітряних бомбардувань віконне скло, проклеєне скотчем навхрест.
Таке враження, що за відсутності штурму ініціаторам "оргзаходів" його варто було вигадати.
Як стверджують злі язики чернігівського євромайдану, двері в ОДА 25-го січня таки виламали, але... зсередини. Нібито ретельне вивчення відеохроніки це доводить.
Щоправда, незважаючи на зусилля місцевої міліції завдяки народним депутатам Дубілю, Аверченку і Марцінківу все обійшлося мирною чайною церемонією в обласній раді, її позачерговою сесією і прийняттям звернення до Президента і Ради Верховної.
А що ж всередині ОДА? Камера зафіксувала перевернуті меблі, зняті килими, пожежні гідранти і наїжачених охоронців.
На фото: за вікном кипить "робота". А колись Коцюбинський працював.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 6039 |
Коментарі (15)
Лампа | 2014-02-02 18:41
* | 2014-02-02 12:35
Матвей Морозов | 2014-02-01 22:12
Лампа | 2014-02-01 21:10
Семен Палій | 2014-02-01 16:02
Operator. | 2014-02-01 14:08
Чи хтось забув за пафосними рєчами, чим завершилося входження НАРОДУ :) - РОБОТОДАВЦІВ ВЛАДИ :) - до Черкаської ОДА? Забули? Не знали?
Таки нагадаю: меблі ламали, майло палили, горшки з квітами з 4 поверху кидали і дівчатам голови пробивали.
Чи не так, Боюра?
титушкодетектед | 2014-02-01 14:07
М.Болюрі | 2014-02-01 13:42
Ви ідеалізуєте ситуацію. Про цю тезу ані народ, ані влада не знають. Про це знають ті, хто з дитячого садка виховувався в умовах демократії. Розповім вам один випадок, свідком якого довелося бути у 1993 році (якщо не помиляюсь). У чернігівському льотному училищі була колекція літаків, точніше залишків літаків. Один британець забажав купити ЯК-11 і довести його до літної здатностію Що на Заході річ зовсім природня. Провели перемовини, погодилися на бартер. Україна ЯК-11 Британії, Британія Україні (училищу) оргтехніку.
Приїхав британець фурою, привіз факси, комп’ютери і т.і. Давайте літак! Людей набігло сила силенна: колишні і діючі офіцери, техніки: хто шолом льотний пропонує, хто дрібничку якусь... Допомогли британцям крила відкрутити і у фуру весь цей мотлох запхати. Всі радіють. Тільки-то фура зрушила з місця, як проїзд їй блокує військова вантажівка.
Виявляється, знайшлися "небайдужі люди", котрі хутенько зателефонували в Міноборони і зчинили галас: "бойовий літак" продають. Ой, лишенько, що тут почалося! Як підсумок поїхав британець ни з чим: ані літака, ані оргтехніки. А літа так і залишився замкнемий у боксі. Можна довго описувати події, моралізувати і міркути, але шкода часу і місця. Відразу до висновків. Якщо в нас є якась бяка, що жити і дихати заважає, псує доккілля, то це пагано, якщо іноземець хоче ЗА ГРОШІ позбавити нас мотлоху, то ця бяка відразу ж стає національним надбанням.
Випадок цей не вигаданий, є сотні людей, котрі можуть мої слова підтвердити.
Тупер до головнішого і найкумеднішого. "It’s my private property!" - Це моя приватна власність - кричав бідолага британець як на його думку останній аргумент. Голос волаючого у пустелі. Наших дідів розкуркулювали, в наших батьків крали копійки облігаціями держзайму, павловськими реформами, неповерненням вкладів, нас обклали тягарем корупції. Кричи, не кричи "It’s my private property!" ми не звикли до того, що при будь якому режимі приватна власність є недоторканою і священною. Та і з випадком про владу.
оле | 2014-02-01 13:12
Гость | 2014-02-01 13:09
гостю | 2014-02-01 12:50
М. Боюра | 2014-02-01 12:43
Ось тільки народ-роботодавець не задоволений роботою найнятих владців і каже їм "Ідіть геть зі своїм 'законтаченим зеком'!", а вони трясуться, бояться, але не йдуть. Уперті. Мабуть, варто прислухатися до поради нардепа Ляшка та взятися за вила.
Давид | 2014-02-01 11:08
Скляне око | 2014-02-01 11:01
Нехай свої злі язики засунуть собі в добрий отвір!
гость | 2014-02-01 10:45