Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Тітушки наступають
Тітушки наступають

Тітушки наступають

Біля обласної прокуратури помітили тітушок.

Там зупинились машини з донецькими номерами.

Чоловіки з білими стрічками на спині тримають у руках держаки.

Директор телеканалу «Дитинець» Олександр Ломака повідомив міліцію про підозрілих осіб. Реакція правоохоронців поки що не відома.

У внутрішньому дворі обласної ради журналісти помітили автобус Еталон із загоном Беркуту.

Зараз голова обласної ради Анатолій Мельник вийшов до народу і засудив дії влади та Драконівські закони: «Слава Україні».

Нагадаємо, чернігівці прийшли до приміщення обласної ради з вимогами терміново скликати депутатів всіх рівнів для проведення позачергової сесії.

Коментарі (11)

Черниговец | 2014-01-29 14:01

Іван Кампо
Кого хочет Бог наказать - отнимает разум. Это про Вас Іван Кампо. Священники призывают к миру, а Вы наоборот - разжигаете войну. А вот то, что группа в масках с характерным западным акцентом пошла на штурм админздания, которое потом оказалось ... филармонией - это факт. даже окна успели побить. так что молчите в тряпочку. Чернигов - мирный город!

Манул | 2014-01-28 12:52

http://www.youtube.com/watch?v=u4xgEyBncVA

НеМаша | 2014-01-27 21:23

Титушки - моральные уроды, будущие зеки.

НеМаша | 2014-01-27 21:20

ТУШКИ депутаты родили ТИТУШЕК. А отец их всем-президент! Банду на нары!!!!!!!!!!!!!!!!!!

иван | 2014-01-27 21:03

А Мельник он мудрий человек и знает что делает

Генерал Власов | 2014-01-27 17:37

ты обезьяна

Ронін | 2014-01-27 14:30

Прошу ТИТУШОК пофотографувати і викладати в інтернет.
Шановний Олександр не звоніть до МВС вони зразу перезвонюють і ТИТУШКИ дислокуються.

Алекс | 2014-01-27 14:23

Nick
Ти подивись хто "вожді"..Там же проби нікуди ставити...банда ще та! Це що вони хочуть знов до влади прийти в області, так багато з них вже були після 2004р., чи народ не пам'ятає, як вони "рулили" на користь власних бізнес інтересів та землю кроїли...

Іван Кампо | 2014-01-27 14:13

Ригохолуї навіть якихось попо-бомжів у рясах залучило до ОДА, мабуть ці представники пекла зі вшивого гуньдяевського намету. Слава Україні!

Nick | 2014-01-27 13:40

Предлагаю переименовать депутатов ПР вместо"народні обранці" надо говорить "народні засранці"