Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
ВІДЕО
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / На народне віче в Чернігові іде з Ляшком, Дубілем, Аверченком – пряма трансляція
 На народне віче в Чернігові іде з Ляшком, Дубілем, Аверченком  – пряма трансляція

На народне віче в Чернігові іде з Ляшком, Дубілем, Аверченком – пряма трансляція

Народне віче «Почуй правду про останні криваві події в Україні!» розпочинається ходою о 10:30 від Мегацентру проспектом Миру, Кирпоноса і до центральної - Красної площі.

У правому верхньому куті буде іти трансляція. Треба лише натискати і періодично оновлювати трансляцію.

Об 11 години на Красній площі проходитиме народне віче та зустріч з народними депутатами України Лілією Гриневич,Тетяною Слюз, Валерієм Дубілем, Сергієм Аверченком, Русланом Князевичем, Русланом Марцинківим та іншими, які були очевидцями брутального, кривавого розгону мирних демонстрантів, побиття студентів на Майдані Незалежності, штурму Банкової, зачистки наметового містечка на Майдані, трагічних подій на вулиці Грушевського.

Про свою участь у віче також заявив Олег Ляшко і уже зявився біля Мегацентру.   У колоні уже також народні депутати  Валерій Дубіль та Сергій Аверченко.

Коментарі (73)

до" беспредела" | 2014-01-28 10:03

  А БЕСПРИДЕЛ (ваше слово) - це, щось нове "или как обьічно"?

Майдаун | 2014-01-27 13:10

Надеюсь их всех посадят... за этот беспридел

к-р | 2014-01-26 13:27

911
моє коріння також з села і я цього не соромлюсь і не вважаю, що селяни-це нижчий сорт, мабуть, ми з вами не зрозуміли один одного. Я поважаю селянську працю. І, до речі,ми з вами,виходить,колеги, як би вам того не хотілося. Але моя думка різниця від вашої. Коли я написала про олігархів з села,то я мала на увазі, що у ншій країні нема олігархів у сьомому коліні,як ви написали.А,виходить, ви писали про Захід,я правильно зрозуміла? Але ж коли ви писали про рабську ідеологію Росії, то хочу сказати, що саме з Росією ми маємо спільне коріння.І.мабуть,спільну рабську ідеологію, адже кріпацтва не було у З.Європі.А США самі знаєте з кого утворювались.І вам-найкращого!

к-р | 2014-01-26 13:17

де є ще такий народ? )))))))))))))стоять не за зарплату,а за ідею)))) оце точно! тільки хоч самі розуміють ту ідею?
от уже оббрехали про спробу зруйнування наметів!

911 | 2014-01-26 13:04

к-р
911
к-р
911
к-р
Шановна пані, Ви не чуєте і не бачите написаного мною. Я теж ходила з помаранчевою стрічкою. Але те, що сталося потім, сприймаю не як розчарування, а як урок і крок уперед. Багато хто подорослішав. І олігархи у 7-у коліні є у країнах Європи та Північної Америки. Дарма звинувачуєте мене в незнанні історії. Адже маю, крім іншої, історичну освіту. Тому й про політологію Вас написала. А тепер бачу, що даремно...
А щодо вихідців із села скажу: ми всі вийшли звідти, бо саме землеробство було колискою цивілізації. Звідти вийшли і майбутні пролетарі, і торговці, і воїни. Якщо ж Ви не пам’ятаєте своїх коренів і пишаєтесь всоєї освіченістю або міським походженням - тоді немає про що говорити. Бажаю Вам усіляких гараздів. Розмовляючи з Вами я виконала свій учительський обов’язок :)

реалист | 2014-01-26 11:43

Как быстро вы разделили людей на чернь,и" элиту"!!
  Как быстро вы разделили жителей Украины на чернь и "элиту"!!! Ещё недавно при совке все были дермачами,а теперь выродки просижывая жопы в ночниках.за деньги которые недоплачиваете работягам,состряпав себе родословные,возомнили себя элитой...Не унижайте людей,не равён час при таком раскладе придется растаться с Александровскими и иными особняками...помните подонки согласно конституции власть по любому преналежит народу! И ущё элита ,это не бандюги,махинаторы и менялы,а патриоты своего государства,интелигентные грамотные люди
        

к-р | 2014-01-26 11:31

к-р
911
к-р
911
Шановний 911, не вам про мою освіту писати. Повірте, вона мені дозволяє писати на ці те. А ще у свій час навіть довелось з помаранчевою стрічкою ходити. А тепер шкодую. Отримала тоді лише розчарування і відчуття того,що народ кинули. Те саме очікує і зараз.
А олігархи у 7-му коліні -де ви таких бачили??? Тих, хто мав дворянське коріння винищила радянська влада, а ін. утекли за кордон. Історію треба вивчати, шановний. А нинішні олігархи всі як один, спробуйте чесно заробити стільки грошей.Розкрали народне (радянське) майно собі,ось вам і олігархи, перед якими ви так вклоняєтесь. А самі,мабуть, з якогось села, ваші у 7-коліні...

tramantana | 2014-01-26 11:00

Помню , в детстве , тоже любили крепости из снега строить... Еще и снежками можно покидаться. Через дорогу...)

911 | 2014-01-26 10:50

к-р
911
к-р
а назвіть хоч одну країну світу, де влада належить народу? реально. може СССР? а може США чи Ізраїль???
усюди влада належить багатіям. питання лише в тому, якої ЯКОСТІ багатії і якої якості їхні піддані. якщо вони олігархи у 7 коліні, з освітами й совістю - то одне. а коли - бандити, то маємо Україну.
і коли піддані - раби, то - Росія, а коли вільні люди - то США. от і вся премудрість. політологію вчити треба.

к-р | 2014-01-26 09:59

к-р
911
Тобто ви все одно погоджуєтесь на те,що влада буде належати ні народу,а олігархам.
А щодо професіоналів, то Кличку тоді тут не місце, виходить.
І взага볥,хто в вашому розумінні -професіонал?Тільки не треба зараз писати епіттети, хочеться почути конкретно хоча б професію чи рід занять такої люди, адже політиками не народжуються.

911 | 2014-01-26 09:53

к-р
"...Ви мені покажіть хоть когось там із народу, простого робітника, лікаря, вчителя, селянина, але там,зверху,таких нема і не буде".
.А навіщо робітнику, селянину чи лікарю йти у верхівку влади??? Ми повинні жити й працювати на своїх місйях. а країною мають керувати не кухарки, а професіонали. Такий закон життя.
А ще один закон говорить: стукайте і відчинять :)

к-р | 2014-01-26 09:44

к-р
кррр
надеюсь!оператору спасибо большое

кррр | 2014-01-26 09:30

к-р
а сегодня будет камера работать?

к-р | 2014-01-26 08:26

землячка
Невже ви вірите всім тим,хто зараз стоїть на Майдані? Луценко вже був при владі два рази, допився до чортиків разом з синочком у Німеччині, а до того він ще в Помаранчову революцію стояв на Майдані і такі ж лозунги кричав ("Бандитам тюрми").Я на той час повнястю підтримувала їх.Але настало розчарування.Ющ нічого не зробив,Луценко нікого не посадив.Замість того всі між собою пересварилися і допустили до влади нинішнього керівника.А самі потрапили у тюрми.І теперь стверджують,що ікру не їдять,а харчуються однією картоплею.Та,мабуть,рошеновськими цукерками.Всі вони бідні та нещасні.А люди їм вірять,тому що дійсно в країні складна ситуація.Але ви бачили вчора Тягнибока,якому нічого не запропонували?Обділили хлопця.Та й у Сені очі бігали,видать,шкодував,що опозиція його не підтримала.Або просто злякався свого ж Майдану.Ви мені покажіть хоть когось там із народу, простого робітника, лікаря, вчителя, селянина, але там,зверху,таких нема і не буде.Туди там просто не візьмуть. Мабуть,Кличко єдиний,хто заробив гроші чесною працею, але читання простого тексту з папірця особисто мене не надихає...До речі, приємно вразило,що вчора нарешті згадали про Юлю,мабуть через те,що це не обговорювалось у Януковича.А то дуже сильний конкурент вийде.Хоча за неї я зараз проголосувала б. Поважаю її хоча б за красиву помаранчеву хвилю,бо вона не допустила кровопролиття і зробила хороший піар пасічнику.А він її кинув. Ось така у нас правда.Кожен сам за себе,а народ своєю кров ю повинен вистеляти їм дорогу.

землячка | 2014-01-26 08:07

мене уміляють коменти чернігівських розумників (аналітиків і раціоналів), яків все знають і все прораховують!
от тільки чого ж ви досі живете в гівні?
всі ці роки ви пошепки жалієтесь на все - владу, дрібних хабарників (чиновники, які нічого поганого нікому не зробили), силовиків.
А як тільки стала нагода щось змінити - забоялися.
Жаби ви болотні, а не громажяни!

к-р | 2014-01-25 23:09

Судя по видео,ничего нового не происходит. Ну и то хорошо,наверно. Хотя бы не уничтожают центр. А то будет то же,что с Киевом. а восстанавливать придется нам все это. Лидеров действительно нет, требования оппозиции я вообще не могу понять.Мне лично плевать что на ПР,что на КПУ, но разве соответствует Конституции запрет Ляшка на их действия? Сами же и нарушают все законы.И что касается захвата зданий.Милиция их охраняет по закону.И так должно быть.Все говорят,что они давали присягу народу Украины.А кто здесь не народ Украины?В конце-концов даже члены ВР и президент выбраны были народом...и тоже являются гражданами Украины...Как бы там нам не хотелось это признавать...Они дали присягу,они делают свою работу.Если не будет провокаций,то эти люди тоже не пойдут на народ.Или вы думаете,что все силовики в душе поддерживают Януковича?

Физик | 2014-01-25 22:57

к-р
Олег Ляшко куплен Януковичем еще в 2004 году. Наш гарант ему башляет,а тот по тиху отбивает голоса у оппозиции,так что он,Ляшко,еще тот пидар и про это все прекрасно знают с чего он начинал,всем так и говорит,что раз не п...с!!!

Сніжана | 2014-01-25 22:51

к-р
Миша
Крокодил
Миша
Згодна із думкою Мишка,подивіться як ми живемо,сьогодні їхала в ліфті нового будинку в центрі міста,зайшов юнак 16-17 років з цигаркою. Навіть не звернув на мене уваги і палив до першого поверху!!! Не сумніваюсь,що цей "майданівець" в цьому самому ліфті може сходити в туалет. І взагалі,якщо люди хочуть,щоб влада дісталась народу,не будуть же вони її ділити на всіх громадян(приблизно 45 млн.чол) всеодно треба обирати лідера,а його у нас немає.

к-р | 2014-01-25 22:39

так понятно же, что Ляшко привез с собой провокаторов, достаточно было внимательно смотреть,как замолкала толпа при голосовании и дальше. А потом появлялись люди,разжигающие обстановку. А ведь еще вчера было тихо в Чернигове!

ссс | 2014-01-25 22:32

Бунт черни подогретый тритушками. А нам не нравится власть тоже, но революцию мы не заказывали. Сгинь чернь! кухарки не должны управлять государсвами. Ляшко? Да этой *** навоз вилами по полям раскидывать, а не в раде заседать.

Миша | 2014-01-25 22:26

к-р
Миша
Крокодил
Если выбирать между злом,то надо выбирать меньшее! Ходить по городу и бояться пьяных школьников, которые прогуливают уроки и считают,что делают это на благо Украины я не хочу! Сейчас школьники Чернобыльские,выглядят как 30-ти летние мужланы,все в черных куртках и шапках на глаза!!! Нормальные дети сидят дома под присмотром родителей и делают уроки,этим самим думают о будущем,а ходить морозить свою дупу не выход и ничиго не добъетесь,будет только хуже! Европу надо начать с себя..........

к-р | 2014-01-25 22:22

Соглашаюсь с последними постами! Ничего не поменяется.Только боюсь,что всех так накрутили,что уже сами лидеры не в состоянии подавить восстания.

Крокодил | 2014-01-25 22:18

к-р
Миша
если примут такое предложение - они политические трупы!!!

Миша | 2014-01-25 22:14

к-р
Лично я не поддерживаю тех людей,которые сейчас мерзнут на Красной Площади!!! Идите домой к своим семьям!!! Вот примут предложение от власти Яцык и Боксер и останутся все при своих интересах и жить будете не богаче чем сейчас, а даже наоборот............

к-р | 2014-01-25 21:13

911
стане чи не стане, але ж окрім Хоменка там є звичайні посадовці, які нікому нічого поганого не зробили. Я думаю, що в Чернігові все можна вирішити мирно. А якщо притримуватись вашої думки, то ОДА взагалі треба скасувати і не витрачати на них гроші. Але це так просто не робиться,тим більше силою. Це треба змінювати на законодавчому рівні. Не хочеться, щоб хтось постраждав (з обох сторін), ми всі однакові,всі ми живі люди, не можна вбивати і нищити все на своєму шляху, не треба перетворюватись на середньовічних дикунів. Сподіваюсь, що у славетних чернігівців вистачить розуму для цього.

911 | 2014-01-25 20:34

к-р
а без адміністрації світ стане? якщо так, то у нас є облрада, обрана людьми

сахарок | 2014-01-25 19:39

Когда уже этот недоделанный с вилами сам же на них и напорется

Домовой | 2014-01-25 19:01

Домовой
Боцман
Они на роботе.

к-р | 2014-01-25 18:31

к-р
911
хотя спасибо,что повысили меня до ранга чиновников)))

Боцман | 2014-01-25 18:25

Домовой
беркут разогнать и вернуть помещения садиков которые они заняли.

к-р | 2014-01-25 18:02

блин, вот у нас такие интересные все!стоит только написать свое мнение, так сразу скажут,что чиновник. и мои деньги не вам считать! и я не поддерживаю Януковича. Я призываю к мирному решению вопроса. Но только мне не понятны требования демонстрантов, чего они хотят сейчас?Ведь Ляшко сказал,что все требования были выполнены. Хотите отставки Хоменка? Так и ищите его, внутри его ж нет, это сегодня ясно сказали!Но кто тогда будет во главе администрации?

911 | 2014-01-25 17:55

к-р
о, включилися чиновники. мабуть відпрацьовують на громадських засада. придумайте нарешті нові аргументи. бо ці вже зачерствіли.
люди їх не сприймають так само, як і свої смішні зарплати разом зі стабільністю і пАкращенням

муся | 2014-01-25 17:52

дуся
так приходьте і побачите
 або спитайте свого чоловіка, що зазвичай вони носять потай від жінок :)

к-р | 2014-01-25 17:47

Интересно, кому станет легче от этого?Я так понимаю,что теперь заблокируется работа не только администрации,но и всего,что ей подчиняется.А,значит, не выплатят зарплаты,пенсии и т.д.Не идите на провокации.Депутаты выступают не за народ,а за себя!Все хотят власти,а народ - пушечное мясо для достижения своих целей. Не громите Чернигов!Не жгите шины!Не засоряйте!Вам же еще там жить!!!

Марго | 2014-01-25 17:42

Толя
МаргоЯ - месмтная, не переживайте. Никакого Влада я не узнала, у меня таких знакомых нет. Когда его приглашали к микрофону, то сказали, сейчас речь толкнет ваш земляк из Сосницы Влад- вышло недоразумение в маске, которое само призналось. что кроме матов, ему нечего сказать. По-моему, герой и маска вещи несовместимые. И как можно выступать перед народом в маске, скрывают лица только преступники
Человек
хамство, к сожалению, отличительная черта нашего народа. а потом обижаемся на то, что ктото говорит бычье и быдло, хм

дуся | 2014-01-25 17:24

Хочется спросить у протестующих парней-а что у вас ребята в рюкзаках?

Люси | 2014-01-25 17:10

адмін-Вал а до которого времени планируется онлайн трансляция?

Иван | 2014-01-25 17:00

  Идиотизм и глупость человеческая процветают! Боевики Свободы отлично выполняют роль барана на мясокомбинате - завести стадо в убойный цех и - в сторонку, за следующим стадом. Вот толпа заняла здание, всё побили, поломали, загадили, зашли депутаты - циркачи, вот и любуйся народ зрелищем, но работать на народ эти "герои" не умеют и на захотят, а заставят теперь народ оплачивать их выступления. Так что, радуйтесь все " светлому будущему"!

Tis_soT | 2014-01-25 16:50

Когда продолжиться трансляция?

Борменталь | 2014-01-25 16:48

Как хорошо сказано, Марго!
"скрывают лица только преступники".
Мне сразу стало понятно, кто орудовал дубинками 30 ноября в Киеве и продолжает бесчинствовать.
ПРеступники! "Малыш, это же жулики!" (с).

Olestra | 2014-01-25 16:45

Я в шоке! Ляшко, Марцинків... Ау! Чернигов, таких лидеров вы хотите? Может Фарион еще губернатором сделаем? Я не поддерживаю действия власти, но ОЧЕНЬ осуждаю, то, что делают "мирные протестующие"! Я переживаю за свою куму, которая в ОДА работает обычным кадровиком, за ее коллег! Радикализм - это точно не выход!!

Домовой | 2014-01-25 15:54

кузя
адмін-Вал
передайте камере благодарность и при встрече не только чаем угощу. БРАВО КАМЕРЕ

адмін-Вал | 2014-01-25 15:47

кузя
"Караул устал..." Близько 15:00 влада звільнила 6 захоплених протестувальників і попросила відійти від споруди облдержадміністрації на 10 метрів.
 Із 15:15 камера прямого ефіру "Високого Валу" після безперервної 5-годинної трансляції на морозі п"є чай :))). Камера , відпочивши, обіцяла включитися.)))

кузя | 2014-01-25 15:30

почему нет трансляции? что случилось?

Домовой | 2014-01-25 15:30

давайте к нам ещё американцев позовём они войска ведут и будет вам ИРАК, ИРАН и так далее.

МИХАИЛ | 2014-01-25 15:20

МОЛОДЦЫ ЧЕРНИГОВЦЫ, МЫ ЗАВТРА ИДЕМ К ДОМУ ОБАМЫ В ЧИКАГО, В ПОДДЕРЖКУ УКРАИНЫ,ЭТО БУДЕТ ОСВЕЩАТСЯ ОСНОВНЫМИ СМИ ЧИКАГО ,ХОТЯ МОРОЗ ТАКОЙ ЖЕ КАК И У ВАС

Домовой | 2014-01-25 15:02

прошу прощение на щёт школьников которые прогулюют уроки, сегодня выходной, ребята просто от своего любопицтва бродят по площяди.

Сара | 2014-01-25 15:00

Что бы что-то менять надо сначала с народных депутатов начать: привилегии поснимать, зарплату урезать, и не платить за пропущенные сесии.. Почему Народ это не вымагает? Это же реальней!

девушка | 2014-01-25 15:00

Сумашедшая тетка.

Домовой | 2014-01-25 14:51

вижу основную масу школьников прогулюющих уроки и пенсионеров которым дома делать нечего.

Сер гею | 2014-01-25 14:49

Так чего ты сидишь и вякаешь на сайте. Вперед, на защиту каменного истукана. Или обкакался жидко от вида вуйок?

oleg | 2014-01-25 14:46

Надеюсь , что со временем в нашей стране исчезнут моральные недоноски позволяющие себе называть народ быдлом,а патриотов фашистами! Слава Україні !!!

Человек | 2014-01-25 14:46

Толя
МаргоЯ - месмтная, не переживайте. Никакого Влада я не узнала, у меня таких знакомых нет. Когда его приглашали к микрофону, то сказали, сейчас речь толкнет ваш земляк из Сосницы Влад- вышло недоразумение в маске, которое само призналось. что кроме матов, ему нечего сказать. По-моему, герой и маска вещи несовместимые. И как можно выступать перед народом в маске, скрывают лица только преступники
Да, тетка по имени Маргоша, лица скрывают явно не герои. Особенно это касается "славных птичек" из беркута.

Марго | 2014-01-25 14:39

ТоляСмотрю почти всю трансляцию - один раз слышал слово Бровары. При этом многократно попадало в кадр как люди в толпе здороваются со своими знакомыми (то есть многие знакомые встретились уже там). Это создает впечатление, что толпа состоит в большинстве из местных. Самому интересен состав участников, поэтому старался понять именно этот момент. И ещё вопрос:по Вашим словам штурмуют не местные, но какого-то влада Вы узнали даже в маске! Вопрос следующий: Вы местная?
Я тоже смотрю всю трансляцию очень внимательно. И могу сказать, что ломали двери, и там счас кучкой стоят привозные. И, конечно, они друг друга знают, не первый рейд совершают. Ну местные конечно тоже есть - дальше, в парке. А вообще все это больше на цирк похоже, что организаторы, что требования.

Домовой | 2014-01-25 14:34

основная маса пацаны которым и по 18 лет нету,бродят по площяди а потом плакать будут что по попе палкой попало.

Андрей | 2014-01-25 14:34

Домовой
Детей не надо трогать,а его еще поймаем!!!Будет и на нашей улице праздник!!

Марго | 2014-01-25 14:33

Толя
Я - месмтная, не переживайте. Никакого Влада я не узнала, у меня таких знакомых нет. Когда его приглашали к микрофону, то сказали, сейчас речь толкнет ваш земляк из Сосницы Влад- вышло недоразумение в маске, которое само призналось. что кроме матов, ему нечего сказать. По-моему, герой и маска вещи несовместимые. И как можно выступать перед народом в маске, скрывают лица только преступники

МихайлоВ | 2014-01-25 14:30

consul
Шановний Консул, а ви хіба не бачите, що розруха з приходом ВФЯ тільки посилилась? Так при ньому немає хаосу, але цей "порядок" хіба нам на користь? Хто в нас за три роки став міліардером? Я знаю лише одну таку людину - Саша Янукович. А ви?...

consul | 2014-01-25 14:23

Славно,славно мы сами разрушаем свою жизнь
Хаос и разруха ждет Украину...
Не ждите пенсий ,зарплат, и выплат пособий - готовьтесь к отсутствию электричества, отопления,продуктов в магазинах...
 "Новой " власти будет некогда заниматься простыми людьми - ведь нужно
укрепить революционные завоевания...

Домовой | 2014-01-25 14:21

Лидер Черниговской опизиции угрожает розправой роботникам БЕРКУТА и их детям? Это как понимать?

Сууу | 2014-01-25 14:20

Это его детей надо поймать за углом, что бы не угрожал !!!! сука!!!

с | 2014-01-25 13:57

быдло и больше нечего сказать

Толя | 2014-01-25 13:49

Смотрю почти всю трансляцию - один раз слышал слово Бровары. При этом многократно попадало в кадр как люди в толпе здороваются со своими знакомыми (то есть многие знакомые встретились уже там). Это создает впечатление, что толпа состоит в большинстве из местных. Самому интересен состав участников, поэтому старался понять именно этот момент. И ещё вопрос:по Вашим словам штурмуют не местные, но какого-то влада Вы узнали даже в маске! Вопрос следующий: Вы местная?

275 | 2014-01-25 13:46

Дуже шкода,що перервали трансляцію.,на мою думку -це єдиний неупкреджений репортаж за всю "революцію".Центральні канали явно проплачені і подають інформацію з своєї точки зору.А сьогодні,завдяки вам,ми побачили чесну картину мітингу.Не зрозуміло одне ,як бувший зек вимагає щоб іншого зека "геть" і взагалі цікаво,а де ж він був майже два місяці Майдану? Чекав хто переможе? А взагалі дуже страшно дивитися як нормальні люди звіріють і йдуть за провокатором.А що далі? "Революційний дерибан"?Бо стілець вже виносили.

DeeDee | 2014-01-25 13:16

Так довели людей. Никогда такого не было. При оранжевых такого не было. Даже при Кучме. Власти сами создали себе ситуацию откровенным хамством и презрением к простым людям.

девушка | 2014-01-25 13:15

Ну и рожи.

крат | 2014-01-25 12:41

Анжела - дура не ржы)

er | 2014-01-25 12:19

цікаво, чому "мирна акція" (за словами Бондарєва в мегафон) намагається силою вломитися до ОДА? якось не сходяться слова з діями

Черниговка | 2014-01-25 11:33

веб-камера не работает и вчера плохо работала. видео только что перебило рекламой.
Главное/,чтоб все прошло мирно! Люди, давайте без насилия!!!

Александр | 2014-01-25 11:21

Да, теперь не работает