Останнє оновлення: 16:41 неділя, 23 листопада
ВІДЕОтрасляція
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / «Політичні репресії не пройдуть!» відбулася прес-конференція в Чернігові
 «Політичні репресії не пройдуть!»  відбулася прес-конференція в Чернігові

«Політичні репресії не пройдуть!» відбулася прес-конференція в Чернігові

«Високий Вал» провів пряму трасляціію прес-конференцію «Політичні репресії не пройдуть!».

Чернігівці говорили про відсіч спробам застосувати політичні репресії до активістів Євромайдану, підприємців, громадських і політичних діячів краю.

Силові структури намагаються розгорнути широкомасштабну акцію залякування і психологічного терору.

Як повідомляли чернігівські ЗМІ, тільки за надання звукової апаратури народним депутатам України міліція намагалася взяти під арешт батька двох дітей, підприємця Леоніда Сенченка, начепити на нього браслет стеження, позбавити зв’язку і Інтернету, можливості виїздити в столицю, обмежити його спілкування з близькими і навіть засудити до 3-х років ув’язнення.

Але до честі суду він не став брати участі у ганебній травлі громадського активіста.

Про це та інше під час годинної прес-конференції.

Коментарі (10)

МАГ | 2013-12-20 01:00

   Антоненко і Соломаха мають рацію. ЗМІ Чернігівщини стають все слабшими, продаються за гроші, а ще слабі в законодавстві . Але чому "вожді" опозиції, які пасуться з годівниць мільярдів Ю і" компані" не прийшли на майдан о четвертій ранку, підставивши під спецназ студентів, чому вони спали в теплих панських ліжечках? Журналісти б не старцювали, якби власники ЗМІ виплачували ЇМ зарплатню за Законом. Є мінімум три закони... Читайте...

С Д | 2013-12-19 12:25

Обов"язково прийдемо,придемо і без запрошення. Історія знає багато випадків коли пейсоносці отримували по пейсам і ховались хто куди - якщо виживали... С.зачекайте будь-ласка,вже недовго!

С.Соломаха | 2013-12-19 10:29

Cвобода думки
"свобода думки", уже так нефарисействуйте і некнижничайте анонімно.
А краще проявіть хоча б раз сміливість і честь та заходьте до Руху на щорса, 4.

Cвобода думки | 2013-12-19 08:41

Знову повилазили ,,демократи з пейсами", знову повчають та все знають.Вони- бачите, представляють(все свое життя) думку громадськості! Їм ця громадськість гоїв до місця де пейси особливо кручені,їм головне грошики коширні відпрацьовувати тащоб для ЗМІ картика гарна була. А Соломаха - він завжди на плаву (***),та завжди при ділі(хтось повинен гоїв повчати).А ВВ як завжди НА ВИСОТІ,та й коментарі навчились писати!

Антоненко Петро | 2013-12-19 08:31

    Повністю згоден з Соломахою в його критичній оцінці чернігівської преси.І це ж йшлося про газети за четвер, 28 листопада, коли все тільки починалося. Що вже говорити про наступний номер цих газет (вони виходять по четвергах) , за 5 грудня, - те ж убожество і втеча від реального життя. Можете легко відкрити блоги тут же, на ВВ, і подивитися мій текст "Медіа паралельного світу: газети для "жіпи". І отакими вийшли ці газети при тому, що на цей момент відбулися такі події! Побиття студентів у ніч на 30 листопада, перше величезне Народне віче на Майдані 1 грудня і провокація з побиттям людей, в тому числі і десятків журналістів, біля Адміністрації президента. Так що, щодо компліментів Варнакової на адресу мас-медіа, що тут звучать, то сприймімо їх як сказане взагалі. а не на конкретну тему "Преса у Єврореволюцію". Ось хоча б щодо висвітлення цієї прес-конференції: давайте дочекаємося виходу завтрашніх газет, побачиио, що там дали.
   А щодо участі партій і обласного штабу в цій прес-конференції, то я висловився про це , коментуючи один з попередніх текстів сайту, анонс цієї конференції. Можу повторити: це я відповів одному читачеві. котрий написав, що на прес-конференції будуть ті, кого запросили. Одне доповнення: здається, депутат Дубіль таки щось робить для захисту Сенченка, жертви їхнього мітингу. Повторю той коментар, він актуальний і зараз:
  Віктору
    Ага, значить, хтось когось запрошував? Хтось же організовував цю прес-конференцію, не сама ж «Чиста політика»? В такому разі хто— не штаб, мабуть? Але якщо навіть хтось когось «запрошував», то на цю конференцію мали б прийти і щось сказати людям і представники опозиційних партій, тобто штабу, а не лише одна «Свобода», якщо не здатні на окрему прес-конференцію. Прийти, і їм би ніхто не заборонив висловитися. Може, досить вже гратися в ігри «Майдан — без політики!», «Революція — без політиків!» ?
    Чому мова про партії? Бо вони фігурують уже в першому ж матеріалі цього ж сайту ВВ про «наїзд» на Сенченка. Цитую цей текст «Міліція, суд і влада вирішили влаштувати репресії в Чернігові?», автор Владислав Савенок, оприлюднено позавчора, о 22.05. «Друге, міська рада, за словами виступаючих на мітингу 7 грудня на Красній площі в Чернігові дала дозвіл на його проведення і тому є офіційний дозвіл. Він знаходиться у керівників чернігівського Руху.».
   Не зовсім ясно написано. Очевидно, йдеться не про «дозвіл», що нині закон не вимагає, а просто заявку на мітинг — повідомлення про цей захід від його організаторів. Але в такому разі до чого тут Народний Рух України (Українська народна партія)? Здається ж, таку заявку (повідомлення) подавала в міськраду партія «Батьківщина» як організатор заходу, конкретніше — народний депутат від цієї партії Валерій Дубіль.
   Тож хотілося б, зокрема, почути роз`яснення цієї політичної сили і стосовно Сенченка, Може, його взагалі нізащо притягують до криміналу? Може, він НЕ ОЗВУЧУВАВ мітинг, тобто не підключав апаратуру? Може, партія просто орендувала у нього апаратуру, уклала угоду,в якій було сказано, що орендує у людини апаратуру, навіть без вказання, для яких потреб? Може, на мітинг, може, на святкування чогось на кшталт Святого Миколая чи іменин або весілля? Мабуть, саме так і треба було б зробити, і тоді підлстав для порушення кримінальної справи проти Сенченка буде не більше, ніж проти тих, хто оповіщав про мітинг (в тому числі ВВ), хто розносив на мітингу листівки, газети чи пиріжки, обслуговуючи цим самим «крамольний» захід. Але, може, це у опозиційних партій така тактика — втягувати побільше людей в політичну боротьбу? Тоді так і скажіть. Але, при втягуванні, щось робиться, аби захистити цих людей? Тобто,чи зробила партія, її народний депутат якесь подання в правоохоронні органи, а депутат — і депутатський запит чи звернення— на захист звинувачуваної людини? Хоча б так, як це зробив Марцинків стосовно провокації проти Лубенцова.
    А ще цікаво було б послухати опозицію не щодо великих, столичних, майданів чи маленьких, в обласнитх центрах, а про ганебний програш місцевих виборів на Чернігівщині у цю неділю. Це, правда, окрема тема, але чомусь вона не заслуговує у нашому обласному політикумі навіть прес-конференції. Може, хоч партійні керівники, бодай у своєму колі, в тому таки штабі, вже третій день обговорюють цю поразку? Чи уподібнилися до одного столичного опозиційного вождя, котрий назвав виборців «генетичним сміттям»?

Знаючий | 2013-12-18 20:38

Той Сенченко ще той "жук". Погано про нього згадують знаючі його люди... Напевно, "нагорода" знайшла свого героя...

Operator. | 2013-12-18 18:35

Антошин detected!

С.Соломаха | 2013-12-18 17:21

Юрко
Юрку, це дуже добре, що не тільки один Соломаха прийшов до такої думки.
Тож рухаємося в правильному напрямку.

Олексій | 2013-12-18 15:49

Соломаха вже третій тиждень говорить про це. Тільки його не чують, або не хочуть чути.

Юрко | 2013-12-18 14:28

Соломаха думки "Високого Валу", написані учора , видає за своє на прес-конференції
закрити