Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
політична гречка
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Продуктові набори повертаються, або Рибаков знов пригощає
Продуктові набори повертаються, або Рибаков знов пригощає

Продуктові набори повертаються, або Рибаков знов пригощає

Городнянський район 12 листопада гостинно зустрічав народного депутата Верховної Ради Ігоря Рибакова.

Вже від самого ранку в Городню пригнали близько 10 великогабаритних автобусів з наклейками агітації за пана Рибакова.

Зустріч з депутатом призначили в селі Полісся Городнянського району, куди на 12:00 з всіх окружних сіл привезли людей цими самими автобусами на концерт.

Сам депутат з’явився лише близько 13:40, і, почитавши 5-хвилинну промову з листочка перед сільським загалом, після концерту знову рушив у напрямку Городні (районного центру).

Кожен учасник  і запрошений на концерт отримали щедрий подарунок від депутата у вигляді продуктового набору : 0,5 кг гречки, 0,5 кг рису, брошурка та прапорець з символікою Рибакова – це все також було в його «іменному» пакетику.

Довідка: Ігор Рибаков — «український політичний і державний діяч російського походження» - так подає його українська Вікіпедія. Самовисуванець-переможець на минулорічних виборах до Верховної Ради по округу №207 Чернігівської області. Народний депутат України 5 та 6 скликань, голова депутатської фракції «Реформи заради майбутнього». Активний прихильник Української православної церкви Московського патріархату. Акції з роздачі продуктових наборів іноді супроводжує пересуванням на гелікоптері і роздачею релігійної літератури.

Коментарі (15)

Сашок | 2013-11-16 12:06

Васек, а не задумывался ты над тем, а откедова у "пацана" "бабло"? Правильно, отнятое у народа. Ведь с 2004 года Игорек на госслужбе (пом. консультант нардепа, а затем прикупил мандат слуги народа), с бизнесом иметь дело не может. Стырил миллион, бросил для быдла два пакета крупы, пасочку сверху и библией накрыл. Все, такие как ты уже блеют -"ой, этот хоть чем то поделился..." Но остальные жлобы хоть не показывают своего пренебрежительного отношения к нам. А этот, покупатель "тушек", решил, что за килограм крупы купит уважение к себе и Чики-пики... Не за него обидно, а за тебе подобных, которые оправдывают это унижение...

ир | 2013-11-15 14:47

був рибаков и в Коропському райони все так само и люди на це ведуться просимо ВВ приихать в Коропську ликарню пиднятись на 3 етаж зфильмувати палати и показати це видео страшнишого не бувае це при тому що та м при петуху( був головою администрации) зробили евроремонт це друг рибакова . гроши и материали вкрали а на бумази все окей . прохання без коментарив приихати зняти 3 етаж там де зараз тимчасово поликлиника де ликари приймають хворих и без коментарив жах!

Знающий | 2013-11-15 12:20

А что, лучше, как главному радиКАЛу, 3,14здуну Ляшку с вилами по округу бегать???.

Васек | 2013-11-15 08:31

Веселий РоджерВасек, а на смак дармова гречка від дармового сиру відрізняються чи ні?
Не знаю, а что - сыру предлагаешь или гречки? Давай и то и то - скажу))

Веселий Роджер | 2013-11-14 17:47

Васек, а на смак дармова гречка від дармового сиру відрізняються чи ні?

Семен Палій | 2013-11-13 16:55

М. Боюра Окремим рядком:
НАРДЕП МАЄ СТВОРЮВАТИ ЗАКОНИ, АБИ ВСІМ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ ЖИЛОСЯ КРАЩЕ, а не купувати за копійки голоси.
Підтримую на 100%!

Васек | 2013-11-13 14:54

Васек
Всилек
порадовал ты меня конечно)))) спасибо, Всилек, но гречка у меня своя есть, а рыбакова я знаю так же как тебя, честный человек))))))))))) да-а, жаба страшная сила, это ты видать бесишься, что тебе гречка не досталась))))

Всилек | 2013-11-13 12:48

Васек
Ну если не знаешь, то чего ты так хорошо все помнишь что делает Рыбков и пасхи и дороги и т.п. Следишь, деньги платит хоть во время тебе или хочешь тоже получить ПАЕК. Брехун(ха)

М. Боюра | 2013-11-13 11:33

 Окремим рядком:
НАРДЕП МАЄ СТВОРЮВАТИ ЗАКОНИ, АБИ ВСІМ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ ЖИЛОСЯ КРАЩЕ, а не купувати за копійки голоси.

М. Боюра | 2013-11-13 11:28

"Довідка: Ігор Рибаков — «український політичний і державний д..." , а ще доповнення: народився 14.08.1976р., нардеп з 2006 року, купивши мандат до ВР у БЮТ, гроші заробив, з 1997 року обіймаючи посади підставного директора в одеських сумнівних фірмах ("Озон"-алкоголь, "Ільметсервіс"- метал, інш.), започаткував "тушок" у ВР, дуже обпікся на підкуплі Р.Забзалюка за 450000$, але ПР своїх не здає - йому все обійшлося, захоплюється футболом, дівчатами.(Інформація взята зі ЗМІ)

пуся | 2013-11-13 10:34

Васек
ох и хорошо народу от полкило гречки! ох и счастье! прямо нельзя удержаться, васек, ну ты даешь

пуся | 2013-11-13 10:32

офигевший рыбаков даже по килу гречки не дал, только по 0,5. а где подсолнечное? конфеты какие-нить? ну и жадоба!

Ірина | 2013-11-13 10:32

Молодець. Вірно сказав.

ЁКЛМН | 2013-11-13 10:19

А что они потом жрать будут? Васья.

Васек | 2013-11-13 09:06

А чего автор с таким презрением - "пригнали автобусы", "щедрі подарунки"?.. Этот весь срок хоть мизер делает - понятно, чтоб избраться повторно, но ведь и все остальные хотят того же - да только где они?? Что мешает, хотя бы такой же мизер им тоже в промежутках выборов делать? Глядишь - с миру по нитке, а народу и хорошо. А то делает что-то - плохо и не делает, тоже плохо. Я знать не знаю этого Рыбакова, да только он то пасочки раздает (ах, негодяй!), то дороги хоть по немногу чинит (ваще подлец!). А остальные "слуги народа" где? На пасочку денег нет - да и на хлебушек не наскребли что-то. А ругать у нас любят - видать менталитет такой - "депутат (см. мальчик для битья) - значит козлить его, заразу.
А по мне так - какая разница, какие у него мотивы, главное - что хотябы мизер, но делает, а кто вообще не корысти ради у нас людям что-то делать готов?
Пы.Сы. и тут конечно же уличат меня в причастности к его партии, симпатияхъ к политикуму и прочей фигне. НЕТ! Я просто за "с миру по нитке", авось и жить полегчает - для того ж их и выбирают
закрити