Останнє оновлення: 16:32 понеділок, 10 червня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Збір проплачених людей на «антифашистський» мітинг
Збір проплачених людей на «антифашистський» мітинг

Збір проплачених людей на «антифашистський» мітинг

На Чернігівщині з вказівки влади триває збір проплачених людей, яких 18 травня повезуть до Києва на владний шабаш.

Таку інформацію постійно повідомляють мешканці краю голові Чернігівської обласної організації ВО “Свобода” Костянтину Лубенцову.

Про це свободівець заявив 16 травня.

Повідомляє прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода».

Так, жителі Козельця зазначають, що в місті відбувається масовий збір людей на акцію, яку 18 травня буде проводити Партія регіонів у столиці. Щоправда, людям достеменно невідомо: чи то буде святкування Дня Європи, чи ж акція проти “наступу фашизму”.

Слід зазначити, що напередодні, 15 травня, коли в Чернігові влада відзначала таке собі «європейсько-антифашистське» свято, на акцію масово зганяли студентів місцевих вишів. Керівники чернігівських вищих навчальних закладів наказували студентам в обов'язковому порядку прибути на акцію Партії регіонів. За присутністю студентів обіцяли вести жорсткий контроль. На мітинг також “добровільно-примусово” залучали бюджетників. Достовірні джерела повідомляють, що за участь у “регіонівському” шабаші платили по 100 гривень.

Нині ж свободівцям повідомили, що в місті Прилуки працівники міськвиконкому телефонують підприємцям міста та пропонують відвідати столицю для святкування Дня Європи. Їхати до Києва кличуть також і працівників культури та освіти, але вже для участи в "антифашистському" мітингу.

“Виходить, що ті, на кого влада має менший вплив, тобто підприємці, від міськвиконкому пропозиції для участи в збіговиську “регіоналів” отримують завуальовані. Бюджетникам прямо ж повідомляють, що треба їхати, аби підтримати істеричний “антифашистський” мітинг влади”, – повідомив Костянтин Лубенцов.

Там само в Прилуках, окрім застосування адмінресурсу, продовжується "полювання" на свободівців. Так, 5 травня до заступника голови Чернігівської обласної організації фракції ВО "Свобода", керівника депутатської фракції націоналістів у Прилуцькій райраді Івана Тютюнника за місцем його роботи навідалися невідомі чоловіки в цивільному.

Назвавшись найкращими друзями свободівця, невідомі ставили запитання його колегам щодо поведінки, роботи та вподобань націоналіста. Пізніше на роботу до Івана Тютюнника прийшов і міліціянт, вдягнений по формі. Працівника міліції цікавили деталі щодо участи свободівців Чернігівщини в акції “Вставай, Україно!” 18 травня в Києві. Вочевидь, “найкращими друзями” свободівця називалися також представники правоохоронних органів.

У свою чергу управління ДАІ по всій області залякували перевізників, які мали везти людей на акцію "Вставай, Україно!". Натомість міськвиконкоми збирають найманців на “регіональний” шабаш та знаходять кошти на автобуси, які, звичайно ж, без перешкод доставлять до столиці всіх «охочих».

“Влада є абсолютно маразматичною в своїх діях. Кожного разу ставленики олігархічного клану придумують якісь нові витівки задля боротьби з опозицією, борючись насправді з українським народом. Цього разу для протистояння українцям “регіонали” придумали “фашизм”.

Вдаючи із себе поборника “фашизму”, влада насправді знищує все українське – мову, економіку, державу. Влада публічно вдягає на себе маски “антифашистів” і робить все для того, щоби “фашистами” вважали тих, хто хоче жити на своїй, Богом даній землі за принципом соціяльної і національної справедливости.

Тому кожен українець повинен усвідомити: якщо сьогодні не змести з лиця землі “регіональну” банду – завтра українофоби знищать нашу державу, перетворивши народ на заклеймованих рабів”, – заявив голова Чернігівської обласної організації ВО “Свобода” Костянтин Лубенцов.

Коментарі (2)

теж патріот | 2013-05-17 16:14

патріотІз Чернігівського району завтра відвезуть 180 осіб
з Борзнянського 90. І всі клянуть на чому світ стоїть цю дебільну владу. Уявіть собі протрястись у дорозі 8 годин, пів-дня вистояти на жарі без води та їжі за один відгул. КОЗЛИ!

патріот | 2013-05-17 10:08

Із Чернігівського району завтра відвезуть 180 осіб
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  У житті є завжди місце для… півоній

SVOBODA.FM