Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / На недоторканого Президента подають до суду?
 На недоторканого Президента подають до суду?

На недоторканого Президента подають до суду?

В Україні стартувала безстрокова акція об’єднаної опозиції «Україна проти Януковича».

Також об’єднана опозиція у особі Арсенія Яценюка подала позов до Вищого адміністративного суду України.

Відповідач у даній справі – Президент України Віктор Янукович. Звинувачують його в узурпації влади.

«Відповідно до статті 5 Конституції України, ніхто не може узурпувати державну владу… Відповідач вчинив дії, які відповідно до Конституції України, він не мав права вчиняти. З цього приводу можна зробити висновок, що в діях Відповідача вбачаються факти узурпації влади в країні шляхом привласнення додаткових повноважень, на виконання яких він не уповноважувався Українським народом як носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні», - зазначено у позові.

Опозиція закликає українців приєднатися до цієї акції. Стати «третьою особою» у цій справі. Для цього навіть надають безкоштовні послуги адвоката (тільки для цієї справи!).

З метою донесення ідеї до народу, представники Об’єднаної опозиції у Чернігові вийшли на акцію. Кажуть, стоятимуть стільки, скільки буде треба. Поки не доможуться свого.

А хочуть вони не мало не багато – відставки Віктора Януковича. Заявляють, що цей позов стане першим кроком на шляху до імпічменту.

Що ж,всі пам’ятають куди ведуть благі наміри…

Ще кілька тижнів тому ця ж опозиція заявляла, що вони до останнього захищатимуть мову.

Наметів більше нема, та й «безстрокову акцію по захисту мови» в Чернігові закінчили.

Як опозиція судитиметься з Президентом ми точно почуємо, бо напередодні виборів всі стають особливо говіркими.

Хто виграє суд? На це можна ставити ставки. Але, в Україні це заборонено, а Президент недоторканий…

Коментарі (5)

Алекс72 | 2012-07-18 15:39

Мелочь, а приятно

Алекс | 2012-07-18 14:38

Очередной пшик от жопазиции. Яценюк за короткий отрезок времени занимал практически все найвысшие посты в стране. И на каком посту он что-либо сделал для страны и для народа? Это выскочка, которую папа с мамой за руку провели по аудиториям вуза, а потом удачно женили. Возможно идея и правильная и нужная, но только не Сени это возглавлять. Не хватит у него ни рвения, ни ума довести всё до конца. Я вспоминаю, когда ему, будучи головой ВР! Кожа показал пальчик, и он побежал жаловаться президенту!!! И это лидер? У него в детстве была кличка "писяй".Писяй он и есть "писяй"!

Алексей_ | 2012-07-18 14:33

Сеня, Сеня...
http://www.anti-malware.ru/news/2012-07-11/9546

Петро Калина | 2012-07-18 14:27

Юстас - Алексу
А й правий Юстас ваш! Відлік до НАШОЇ перемоги над регіонами вже пішов!

Юстас - Алексу | 2012-07-18 14:23

Алекс,
  почему не доложил? Центр в замешательстве. Ждем отсчета.
  Юстас, Центр
закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM