Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Пряма мова
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Лідія Падалка: «Я живу на заробітну плату». ВІДЕО
Лідія Падалка: «Я живу на заробітну плату». ВІДЕО

Лідія Падалка: «Я живу на заробітну плату». ВІДЕО

Директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка живе на заробітну плату і сама подасть заяву про звільнення, якщо суд визнає правомірними висновки Держфінінспекції в Чернігівській області.

Про це вона заявила під час прес-конференції 20 лютого в приміщенні ОЦЗ у відповідь на запитання кореспондента телеканалу «Дитинець».

Цей захід став відповіддю на інформацію Романа Лумінського про результати аналізу використання коштів центрами зайнятості області. Начальник відділу інспектування у соціальній сфері та культурі Держфінінспекції в області оголосив їх 16 лютого.

Крім того, Держфінінспекція в області звернулася до Державного центру зайнятості щодо розгляду питання про доцільність перебування на посаді директора Чернігівського ОЦЗ.

– Скажіть, чи не збираєтеся ви піти з посади після всіх цих скандалів? – запитав Ігор Левенок.

– Доцільність мого перебування на займаній посаді буде вирішувати організація вищого рівня. Після того, як суди розглянуть висновки інспекції… Це голова обласної державної адміністрації, це міністр праці, який приймає на роботу директорів центрів зайнятості. Ви запитайте Лумінського, може це він хоче когось свого на мою посаду, що так хоче мене звільнити? Я сама подам заяву, якщо рішеннями суду буде підтверджено, що я дійсно розбазарила кошти. Але я переконана, що результати ревізії сфабриковані… Треба попрацювати в службі зайнятості років десять, щоб дізнатися, що це за «мед».

– Галицькому, кажуть, було непогано…

– Я не Галицький. І не маю ніякого стосунку до мільйонів Галицького. Я живу на заробітну плату. На роботу ходжу пішки. Не маю машини дорогої і не відпочиваю за кордоном.

Коментарі (11)

тамара | 2017-06-15 15:51

такі не тонуть

антон | 2012-03-15 17:33

 шукатиме захисту в різних кабінетах чи просто відкупиться

з | 2012-03-02 19:42

треба взагалі всі фонди перевірить як вони державні кошти витрачають на лікарняні нема коштів придираються хоть помирай не платятьлікарняних а директор обласного фонду савич також і дачу має і квартиру і дітей у києві пристроїв і на службовій машині розкатує і ще він і чернобилець оказується во наглюка і пенсію отримує тащож це за держава така терпить таких

Семен Палій | 2012-03-01 09:10

Патріот
І забирайте з собою переважну більшість районних керівників. Такі ж ЗЛОДЮГИ.

Патріот | 2012-02-29 22:33

Пані Лідія збирайте чемодани та особисті речі, бо на ваше місце уже ціла черга кандидатів у директори центра зайнятості. Питання уже давно вирішене на верхах.

експерт-оцінювач | 2012-02-29 22:01

ЛебедьЗа одну зарплату 2 объединённые квартиры в центре города, напротив Макдональдса купить вряди можно...
И сделать сразу же новый евроремонт...
Ворует она как надо, а тех кто что-то не так гворит в областном центре зайнятости, сразу репресиями и выговорами выгоняет с работы!!!
Каждый может это проверить в 14 этажке по пр. Победы на 14-м этаже пентхауз Падалки!!!
Дві обєднані квартири в пентхайзе це близько мільйона.

читач | 2012-02-29 18:59

Да уж!!! Было бы у нас правовое государство, по суду все это наворованное конфисковали... Но, к сожалению, у нас все можно "порешать" в суде.
Увидим, как будет в этом случае.

Лебедь | 2012-02-29 14:58

За одну зарплату 2 объединённые квартиры в центре города, напротив Макдональдса купить вряди можно...
И сделать сразу же новый евроремонт...
Ворует она как надо, а тех кто что-то не так гворит в областном центре зайнятости, сразу репресиями и выговорами выгоняет с работы!!!
Каждый может это проверить в 14 этажке по пр. Победы на 14-м этаже пентхауз Падалки!!!

читач | 2012-02-29 10:40

Дай Бог нам усім таку зарплату! Кажуть, торік пані Падалка і квартиру придбала для себе і машину для доньки.

Алекс72 | 2012-02-29 06:40

буду триматися до останнього!
Чому слово мед в лапках? Що так і сказала "В лапках "

Николай | 2012-02-28 20:55

"...якщо суд визнає правомірними висновки Держфінінспекції ", то падалке придется не заяву писать, а фуфаечки на зоне шить!
закрити