Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
Політична інфантильність
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / УДАР здрейфив. І розсмішив опозицію в Чернігові. ВІДЕО
УДАР здрейфив. І розсмішив опозицію в Чернігові. ВІДЕО

УДАР здрейфив. І розсмішив опозицію в Чернігові. ВІДЕО

Сьогодні, у День Незалежності України чернігівський УДАР Віталія Кличка показав свою стійку ідеологічну позицію як мавпа в анекдоті. Пригадуєте, вона ніяк не могла вибрати, де їй стати – з розумними чи з красивими.

Колона „ударівців” прийшла по Алеї Героїв до Катерининської церкви. Тут неподалік зібралася опозиція біля пам'ятника Борцям за волю України.

УДАР показався своїми червоними прапорами. Побачив різні прапори опозиції і зрозумів - не туди потрапив. Ударники здрейфили і… подрейфували у бік, де свої заходи проводила влада.

На відео схоплено момент, коли УДАР тікає від опозиції.

А ви можете собі уявити, як Кличко тікає з поля бою?

Коментарі (14)

село-селом... | 2011-08-25 17:42

знаете,как в том анекдоте,когда кукурузник упал на сельский туалет-какая страна,такой и .......акт,аналогично,такая же и оппозиция из Удара)))))))))))

М. Боюра | 2011-08-25 11:19

 Невже хтось сприймає Кличка як політика, а тим більше як вболівальника за Україну? - годі, шановні. Такий же і його клуб "Удар".

Свидетель событий ;) | 2011-08-25 09:55

Единственный, кто из них способен на удар, так это Иванов!
Вот уж заноза для городских властей!
А вот, если насмешить надо, опозорить имя Кличка, это к Аверченко. Он, правда, и не поймет, что выглядит жалким...

ALEX & | 2011-08-25 08:36

Сколько там того Удара - 3 калеки во главе с Аверченко, который дует в задницу власти и правильно держит нос по ветру. Аврору свою удержать на плаву надо. А то поди утопят большевики,прислав очередную проверку на фирму, а в запасе холостые только заряды - боевые отсутсевуют. Не считая денег на взятки и сколиозную спину от прогибов.

Гук | 2011-08-24 22:58

Олег
Чернігівський УДАР - це ніщо, купка карьєристів, які будь-що хотіли одержати владу і тримали ніс по вітру на місцевих виборах. І не вам судити тих людей, які нічого не боялися 25-20 років тому здобували волю Україні. Вони були біля пам"ятника.

Вы издеваетесь? | 2011-08-24 22:13

Тоже патриот
Единственный, кто отличается от этих прогнутых в лучшую сторону - это как раз Иванов.

Тоже патриот | 2011-08-24 21:54

А вы кого - "ударовца" Иванова оппозиционером хотели назвать? Еще того ***. да он подстилка власти, со своей торгово-промышленной палатой, больше, чем кто-нибудь другой. Блин, даже смешно как-то:)

Кот | 2011-08-24 21:52

Идиотам всегда смешно

Патриот | 2011-08-24 21:39

На Черниговщине нет оппозиции. Есть подстилки власти, которые создают видимость, что они оппозиция.

Оля | 2011-08-24 21:14

Опозиция к чему там собралась? К собственным недоразвитым мозгам? Кучка фашистских подстилок.

Олег | 2011-08-24 21:02

УДАРівці хотіли вшанувати борців за волю України, але там зібралися жидівські маргінали і загородили прохід до пам\\\'ятника.

Перехожий | 2011-08-24 20:13

"Удар" не брав участі у заходах влади. Сам бачив. А що з опозицією не зхотів брататися, то мабуть думки в них різні...

Василь | 2011-08-24 19:39

Бандер( опозицію) до дупи!

Алекс72 | 2011-08-24 19:36

Наш УДАРець (ПІПЕЦЬ) це прилипала чи мімікрія під справжній УДАР Кличка або як китайська підробка. Будьте обережні!!!
закрити