Останнє оновлення: 17:05 субота, 16 січня
Військо
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Столичні податківці прийняли присягу в Гончарівському. ФОТО
Столичні податківці прийняли присягу в Гончарівському. ФОТО

Столичні податківці прийняли присягу в Гончарівському. ФОТО

У 1-й окремій танковій бригаді, що в селищі Гончарівське на Чернігівщині присягу на вірність українському народові склали 174 студенти кафедри військової підготовки Національного університету Державної Податкової служби України та отримали військове звання «молодший лейтенант запасу».

Два тижні студенти Ірпіньського вишу вдосконалювали свої практичні навички на військовому полігоні 1-ї окремої танкової бригади.

Теоретичну ж частину підготовки вони проходили на військовій кафедрі свого навчального закладу.

Зокрема курсанти Національного університету виконували навчальні вправи стрільб з різної стрілецької зброї, водили бойові машини, а також займалися топографічною, інженерною та стройовою підготовкою, виконували нормативи щодо захисту від зброї масового ураження.

 За словами старшого викладача кафедри військової підготовки Національного університету Державної Податкової служби України полковника запасу Анатолія Єфонкіна, всі курсанти справилися х виконанням поставлених перед ними завдань.

 - Навчальний збір податківців, - повідомив Анатолій Єфонкін, - проходив у складі навчальних рот, де курсанти виконували обов’язки командирів механізованих взводів, та фінансистів господарства Збройних Сил України.  Табірний збір завершився тактичними навчаннями, після чого курсанти склали присягу на вірність українському народові.

Варто зазначити, що декілька молодших лейтенантів Національного університету Податкової служби України уже підписали контракт з оборонним відомством. Через кілька днів вони відбудуть до військових частин держави для подальшого проходження військової служби.

Через тиждень на плацу 1-ї окремої танкової бригади присягу на вірність українському народові складатимуть і курсанти Національного університету біоресурсів та природокористування України.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Де побачити зубрів, оленів, косуль та інших диких тварин в природному середовищі?

Пресслужба Держліcагентства