Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Громадське життя
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/region/210498.html

Майже 10 тисяч об’єднань громадян діють на Чернігівщині

На кінець 2010р. в області нараховувалося 9900 об’єднань громадян, що на 7,3% більше, ніж рік тому.

Переважно це осередки політичних партій (8095, або 81,8%), решта – 1805 (18,2%) – громадські організації.

Про це «Високому Валу» повідомили у Головному управлінні статистики у Чернігівській області.

Близько чверті об’єднань громадян діють в обласному центрі (23,5% від загальної кількості). Значна їх частка у м.Прилуках та Прилуцькому районі (6,2%), у м.Ніжині та Ніжинському районі (4,9%), у Козелецькому (7,1%), Ріпкинському (5,0%), Менському (4,5%), Бахмацькому та Корюківському (4,0% в кожному) районах.

Близько половини громадських організацій (45,3%) мають місцевий (обласний, районний, міський тощо) статус, інші є осередками.

У числі громадських організацій місцевого значення 188 об’єднань оздоровчої та фізкультурно-спортивної спрямованості, 95 молодіжних організацій, 76 – професійної спрямованості, 63 – освітньої та культурно-виховної, 56 об’єднань ветеранів та інвалідів, 17 дитячих та 11 жіночих організацій.

Упродовж 2010р. легалізовано 866 об’єднань громадян (718 – осередки політичних партій, 148 – громадські організації та їх осередки). Це на 51,8% більше, ніж у 2009р.

Припинили діяльність у 2010р. 94 організації – 81 осередок політичних партій та 13 громадських організацій усіх рівнів. 



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM