
Польовий вихід полку зв’язку розпочався у Чернігові. ФОТО
Сьогодні, 1 березня, у 30 окремому лінійно-вузловому полку зв’язку Сухопутних військ Збройних Сил України, що в Чернігові, розпочався двадцятиденний польовий вихід. У ньому беруть участь близько 400 військовослужбовців та задіяні 30 одиниць бойової техніки.
Під час польового виходу командири вдосконалять навички командирів щодо управління підпорядкованими підрозділами. А загалом – зв’язківці підвищать рівень бойового злагодження і готовності до виконання завдань за призначенням.
- Нещодавно до полку надійшло молоде поповнення: 76 строковиків, які обіймають посади водіїв та 50 контрактників – випускники навчальних центрів, - повідомив заступник командира полку підполковник Дмитро Троян. – Для них це перша можливість перевірити свої знання на практиці.
Під час польового виходу молоді солдати тренуватимуться у розгортанні та згортанні станцій зв’язку в нормативні строки, навчаться забезпечувати стійкий зв’язок і безвідмовну роботу засобів зв’язку у визначених режимах і, зокрема, в умовах швидкозмінної обстановки.
Польовий вихід відбуватиметься в чотири етапи. Під час першого перевіряються дії особового складу полку за сигналами бойової готовності та оповіщення. Також учасники польового виходу здійснили навчальний марш з парку бойових машин до місця проведення навчання. Під час наступних етапів планується відпрацювання навчальних завдань та нормативів з тактичної, спеціальної та технічної підготовки.
Завершиться польовий вихід зв’язківців комплексним тренуванням системи військового зв’язку і автоматизації Сухопутних військ ЗС України.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 6865 |
Коментарі (1)
Пижон | 2011-03-02 13:28