Останнє оновлення: 15:01 неділя, 5 липня
Суд / Кадри
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Садіг Тагієв став головою апеляційного суду Чернігівської області. Фото
Садіг Тагієв став головою апеляційного суду Чернігівської області. Фото

Садіг Тагієв став головою апеляційного суду Чернігівської області. Фото

Вища рада юстиції за поданням ради суддів загальних судів 20 грудня прийняла рішення про призначення на посаду голови апеляційного суду Чернігівської області Тагієва Садіга Рзаєвича.

Про це «Високому Валу» повідомила прес-служба апеляційного суду Чернігівської області.

Минулого четверга нового керівника офіційно представив колективу апеляційного суду, головам місцевих судів області, керівникам обласних установ та організацій голова Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ Леонід Фесенко.

Зі вступом на посаду С.Р.Тагієва також привітали голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, народний депутат України Юрій Бут.

Біографічна довідка

Тагієв Садіг Рзаєвич народився 1959 року в Азербайджані. У 1982 році закінчив з відзнакою Донецький медичний інститут, а в 1992 році – Харківську Українську юридичну академію. Працював в органах МВС України, народним суддею Рубіжанського міського суду Луганської області. З 1999 року був суддею апеляційного суду Луганської області, а згодом - заступником голови цього суду. Кандидат юридичних наук. Заслужений юрист України.

Коментарі (19)

Ольга | 2011-01-31 17:59

Шановні чернігівці! Не слід чорнити так суддю-професіонала! Він дійсно заслуговує на цю посаду, подивіться на його рішення. Він, на відміну від інших моїх знайомих, вчився у Юркі, та ще й не абияк. Валізу книжок возив, завжди готувався... Дуже людяний, чемно відноситься до людей. А те, що не в повній мірі знає українську мову, так знайте - він її вивчить. В цьому ми не маємо сумніву. Але професіоналізму у нього не відняти. Він взірець для моєї доньки, яка мріє стати суддею. Дай Боже, щоб всі судді булт професійні, як Тагієв!

читач | 2010-12-29 00:22

«Перепустку» на керівну посаду в Апеляційному суді Чернігівської області отримав Садіг Тагієв. До цього він був заступником голови Апеляційного суду Луганської області. До С.Тагієва в членів РСЗС було чи не найбільше запитань. Зокрема, чи володіє він державною мовою. «Не зовсім, але володію», — відповів С.Тагієв. Чи не страшно міняти Луганщину на Чернігівщину? Кандидат запевнив, що не боїться змін, мовляв, «Україна — одна держава, і в Чернігові ті ж люди». У нього поцікавилися, чи навідувався він до суду, який має намір очолити, і як там поставилися до його можливого головування. За словами С.Тагієва, його кандидатуру сприйняли в колективі добре.
http://www.zib.com.ua/ua/arch_releases.html?_m=publications&_t=rec&id=6106

Лена | 2010-12-26 10:16

ГостьПророка нет в Отечестве своем, НО и в других отечествах не густо. Поживем -увидим, что за варяг и какой из него Рюрикович.
Вот это точно!

Затятий скін | 2010-12-25 22:47

чурка він і в Африці чурка. Своїх суддів немає, то вони в айзерів позичили

вчитель | 2010-12-25 20:15

РубакаСадіг Рзаєвич, а Вам додому не хочеться?
  Чи може білет купить, напрямок показать?
  Чи може напрямок РОЗСКАЗАТЬ?
  У нас, що тепер, браття чернігівці, без луганських пацанов працювати нікому?
  Мені це не подобається, з кожним із цих луганських, при найближчий нагоді поговорю, спитаю особисто - Додому, к рідним луганським степам не хочеться?
  А найкраще зібрати цих незваних гостей на прес-конференцію, нехай самі розскажуть...
ти спочатку мову рідну вивчи, коми навчись правильно ставити, стань кимось у цьому житті, а потім будеш прес-конференції замовляти та іншим дорогу вказувати!

qwerty | 2010-12-25 08:47

Толик
+100

Рубака | 2010-12-25 00:01

Садіг Рзаєвич, а Вам додому не хочеться?
  Чи може білет купить, напрямок показать?
  Чи може напрямок РОЗСКАЗАТЬ?
  У нас, що тепер, браття чернігівці, без луганських пацанов працювати нікому?
  Мені це не подобається, з кожним із цих луганських, при найближчий нагоді поговорю, спитаю особисто - Додому, к рідним луганським степам не хочеться?
  А найкраще зібрати цих незваних гостей на прес-конференцію, нехай самі розскажуть...

Гость | 2010-12-24 23:12

Пророка нет в Отечестве своем, НО и в других отечествах не густо. Поживем -увидим, что за варяг и какой из него Рюрикович.

Философ | 2010-12-24 22:45

Какая разница луганский или черниговский, русский или еврей, врач или судья, если человек в чем-то профессионал или просто талантлив, то рано или поздно он добивается и высокого положения в обществе и на карьерной лестнице. А насчет шашки , я согласен…

Луганчанин | 2010-12-24 20:12

Ну...при чем здесь луганские колонии...Не забывайте что голова Выщого специализированного суду - Фесенко Л.І. луганчанин...А Садык был у него товарищем и замом в бытность того председателем Луганского апелляционного...Чернигов же близко территориально к Киеву, а тут вакансия...;) Кстати, наведите справки у знакомых луганчан - юристов - Садык обладает очень хорошими человеческими качествами, действительно достойный и уважаемый человек...Связи со своей родиной поддерживает, её не забывает - то есть и чувство патриотизма ему не чуждо... А вот захват Луганска дончанами как раз и имеет место сейчас быть... на той неделе прокурор донецкий новый, все крупные предпрития перевели на донецкую налоговую, убрали в Донецк апелляционный хозяйственный и апелляционный административный суды...перехватили управление предпритиями... ;((

просто шёл мимо | 2010-12-24 16:19

Да какая разница кто и откуда, главное что б человеком был и шашкой ильно не махал, ну чтоб люди не пострадали... А так - может чё хорошего внедрив, а то всё варимся и варимся в своём г....

М. Боюра | 2010-12-24 14:54

 Ну, ну, цей варяг має бути позапартійним, але ж з тієї когорти, яка ненавидить Україну. Кажуть, що тільки при німцях було таке засилля окупантів на керівних посадах. Готуймося до виборів і жодного голосу за партію окупантів.

Смотрящий | 2010-12-24 13:32

Да! В Чернигове нет достойных людей. Нужно варягов привозить!

ха-ха! | 2010-12-24 12:06

ТоликТолько что позвонил знакомый, говорит, в Донецке люди боятся выходить на улицу, потому что их ловят и отправляют на руководящие должности в другие регионы Украины.
ПРОСТО СУПЕР!!! 5+++++

Безымянный | 2010-12-24 11:31

Бывший врач, бывший мент, а ныне - судья. Областные руководители все Луганские, хоть бы одного из Донецка.

аборіген | 2010-12-24 11:27

Більшовизм у дії.
Чернігівщина - луганська колонія!?

відвідувач | 2010-12-24 11:19

ТоликТолько что позвонил знакомый, говорит, в Донецке люди боятся выходить на улицу, потому что их ловят и отправляют на руководящие должности в другие регионы Украины.
Кількість населення дозволяє.

відвідувач | 2010-12-24 11:13

Інтернаціонал!

Толик | 2010-12-24 10:54

Только что позвонил знакомый, говорит, в Донецке люди боятся выходить на улицу, потому что их ловят и отправляют на руководящие должности в другие регионы Украины.
закрити